home
Youngblood

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Když jsem viděl poprvé Rockyho, chtěl jsem být boxer, když jsem viděl poprvé Youngblooda, chtěl jsem být hokejista. Nejsem ani jedno, ale sympatie přetrvaly jen u svalnaté boxera. Film jen o něco málo starší než já, Youngblood, zestárl svakrát tak rychle. Záběrům z kluziště se člověk prostě musí smát a mimo hokejové zápasy je to jen divadýlko se špatnými herci. Průměr, + 10 % z nostalgie.

25. června 2008
avatar uživatele
80 %

Docela v pohodě film, ale nejlepší je na něm herec hl.role Rob Lowe. Jako ženskou mě prostě zaujal víc než hokej, který hrál. A ten jeho zadek..Doporučuju vidět ! (film samozřejmě) :-)

27. září 2007
avatar uživatele
70 %

ten film sem poprve videl v 8 a od ty doby ho mam na VHS a aspon 1-2* rocne se na nej kouknu, ani nevim proc. Proste dobrej film, ono je to trochu jinak nez recenze tady na strankach, nehraje pac ma pomer s trenerovou dcerou, holomek jeden :D Jenže pak se stejně dostane do hry a je to hroznej borec :D

3. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Film, který máme v domácím filmovém výčtu snad od mého raného mládí (kdy jsem byl opravdový blázen do hokeje). Tehdy mi bylo vše jedno, vůbec jsem netušil, že tam hraje nějaký Patrick Swayze a ani jsem nevěděl kdo, že to má být. Dokonce až včera při zadávání filmu do databáze jsem zjistil, že tam někde hraje i Keanu Reeves, tak se musím někdy znovu podívat. No ale k filmu samotenému - je to vlastně klasický příběh kluka, který nemá z pohledu ostatních prakticky žádnou budoucnost, ale má vysoké cíle. A jako vždy, tak i tady to vlastně stačí. Pro milovníky hokeje to bude snad nadprůměr, ale o nic moc nepřijdete, když Youngblooda neuvidíte.

29. listopadu 2006