home
X-Men: Budoucí minulost

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

X-meni nezklamali!!

Asi nejlepší film z řady X-men. Tento díl jsem totiž viděl jediný v kině a dost to tomu prospělo! Skvělý bonus byl, že Hugh Jackman hrál v hlavní roli.

25. května 2015
avatar uživatele
90 %

Filmu podle mého názoru hodně prospělo, když se do hry vložil Bryan Singer (První třídu a Wolverina počítám k takovým bokovkám) a dokonce se mu povedl husarský kousek, když dějem zrušil nešťastně natočenou trojku, která snad popírala nejenom zákony logiky a soudnosti, ale také zákony komiksu X-men. Prvních 15 minut, než jsem pochopila, že celý film se neodehrává ve zpackané budoucnosti byl pekelný (protože jsem se samozřejmě nepodívala na trailer), když mi to konečně došlo a já se uvolnila, mohla jsem si v klidu film vychutnat a ještě se skvěle pobavit.

2. května 2015
avatar uživatele
80 %

Celý film jsem zhltla doslova jedním dechem, ale rozhodně se nevyrovnal pro mě nejlepšímu dílu X-Men 3: Poslední vzdor (který se teď vlastně ani vůbec nestal). Možná, že cesty časem ubraly na napínavosti a akčnosti, nebo to udělala skutečnost, že se odehrávaly 2 časové linie (jedna postava tu byla 2x). Také zde až moc vyčnívaly nesrovnalosti, které zatím v předešlých dílech byly. Ale to jsou jediné kritiky, které mám.

27. června 2014
avatar uživatele
E Š
...
70 %

75 %

Film o niečo vážnejší, depresívnejší ako jeho predchodcovia, no kvalitné prevedenie pokračovanie série. V prvom okamihu síce bijú do oči isté nezrovnalosti, no tie sa akosi vždy vysvetlia vcelku logicky.
Napriek tomu, First Class mi prirástla k srdcu o dačo viac.

17. června 2014
avatar uživatele
90 %

Ellen Page

První polovina filmu má výborné strhující tempo a zajímavý děj, který díky postavě Quicksilvera dokáže navíc i pobavit.

21. května 2014