home
Válka gangů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Mark Wahlberg

Toto akční kriminální drama z New Yorku nemá nijak mimořádnou zápletku a dvojice detektivů ani neřeší žádný konkrétní případ. Jen bojují proti gangům z Čínské čtvrti.

11. května 2012
avatar uživatele
10 %

The Corruptor

No myslela jsem si, že to bude o dost lepší. Celkem to lidi chválili,ale mě to nějak nezaujalo. Nevím, ale určitě se už na to nekouknu znova.

3. června 2007

chow yun-fat

Válku gangů jsem zkouknul jenom kvůli Chow Yun-Fatovi. A musím říct, že to nebyl vůbec špatný film... Děj. Tušil jsem, že v něm budou klišé. A taky že byla... Ale přesto mě dokázal překvapit. V některých scénách jsem byl totiž přesvědčen, že budou na sto procent zakončeny právě nějakým klišé... Ale nebyly. Jejich pointa byla dokonce překvapující!... Byly zde i docela povedené akční scény (např. automobilová honička), za což tvůrce chválím. Zamlouvalo se mi i herecké obsazení. Můj oblíbenec Chow Yun-Fat hrál pěkně, ve své roli byl přesvědčivý. V některých přestřelkových scénách (např. hned na začátku filmu) jsem si při pohledu na něj vzpomněl na jeho dřívější filmy, ve kterých spolupracoval s Johnem Woo (Killer, Hard Boiled). Mark Wahlberg hrál celkem obstojně, s Chow Yun-Fatem se hezky doplňovali. Z technické stránky filmu se zmíním jen o hudbě a kameře – oboje průměr... Jestli máte rádi Chow Yun-Fata, rozhodně vám film doporučuji.

29. května 2007