home
Maximální limit

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Ačkoliv Al Pacina nemusím (navzdory celému světu) musím říct, že tato role mu pasovala. Dal punc celému tomu falešnému světu sázek, on byl jak "sázka na jistotu neboli tutovka" falešnosti. Nevím jak vy ale já mu do poslední chvíle nevěřil. Podstata filmu nebyla špatná ale dal se ten příběh vyprávět trošku jinak a lépe. R. Russo bych do tohoto filmu neobsadil. Paradoxně celá tahle falešnost tohoto filmu což je prodej iluzí ( několik let jsem se v sázkovém světě pohyboval) ironicky korespondovala s falešností systému Ameriky a finálně vygradovala v jednu velkou faleš a to v návratu k jiným hodnotám než jsou velké peníze. Nechci nijak hanit podstatu tohoto filmu - jistě své poselství má - ale zpracováním a obsazením mě nenadchnul. Jediné co se mi ve filmu líbilo bylo jak si " finální tip " hodil mincí - protože to byl ten okamžik který vystihl podstatu tohoto iluzorního světa vrcholů a propastí. Dávám 40% z nostalgie.

3. června 2013
avatar uživatele
60 %

Dvaja dobrí herci, dobrý nápad ale kvalita nic moc. Mohlo to byť viac realistickejšie, chýbal tomu šmrnc aby ma to vtiahlo priamo do deja, čo by teda v tomto filme malo byť.

17. dubna 2012
avatar uživatele
70 %

al pacino sa velmi hodi na taketo ulohy malych inteligentnych "grazlov". skvele mu sekundoval mccouneghy,aj ked ho nemusim. no co sa tyka filmu,namet bol zaujimavy,aj zaciatok sa dal,len to potom stale tymi istymi zapletkami dokola,uberalo filmu a zdalo sa mi to dlhe a natiahnute.

10. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

Hodně průměrná zaležitost s výsostně nadprůměrným Pacinem. Rozkvet a budování impéria kolem McConaugheyo mě bavilo hodně, mělo to drive, šťávu, celkem i náboj. Zato druhá půlka, kdy jde všechno ke dnu už mě hodně štvala a právě jediný Al Pacino dokázal udržovat mojí pozornost. Navíc nemám rád Rene Russo, takže přemýšlím, že dam padesátku ... jsem na vážkách.

1. března 2008
avatar uživatele
70 %

Maximální limit je dobrý film. Prostředí sportovních sázek je samo o sobě zajímavé a ne zrovna filmově pole orané. McConaughey vcelku neokoukaný a zejména v poloze Brandona mu to i svědčí (horší je to už s jeho "machrem" Johnem). Pacino jako osvědčená klasika. Takže určitě stojí za shlédnutí.

28. února 2008
avatar uživatele
80 %

No samotný děj mě až tak moc nedostal, musím říct, že jsem čekala trochu víc, ale každopádně se mi líbil výkon Al Pacina a René Russo. Takže přesto doporučuji.

29. května 2007
avatar uživatele
dris
...
100 %

1!

Perfektní film o sázení.Skvělé herecké výkony, ale pro mě "jednička" ve filmu byla Rene Russo ta předvedla uplně skvělý herecký výkon.Filmu nechybý tempo, a velice rychle vás v táhne do děje a pustí vás až s titulkama.Mě film zaujal strašně moc!Proto dávám 100%!!!

24. srpna 2006