home
Tři muži a nemluvně

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Steve Guttenberg

Film jsem viděl dřív než francouzský originál a poprvé mě hodně pobavil. Měl vtipné situace, pěkné kresby, populární herce, každopádně jsou horší rodinné komedie.

4. května 2008
avatar uživatele
70 %

Není nad to, koukat se, jak si pánové poradí s malým miminem. Je to docela zábavný film a určitě vás nezklame i když musíte brát ohled na to, že už je to starší kousek.

5. února 2007
avatar uživatele
80 %

Moc hezký

tenhle film nikdy nestárne.Pokaždé se na něj mohu dívat.Prostě je super koukat se na chlápky, kteří se mají starat o nemluvně a že jim to ze začátku moc nejde.Hodnotím kladně a to i herecké obsazení.

13. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Je už to velká doba, co jsem poprvé viděla tento film. Dnes jsem se na něj opět podívala a byla jsem ráda. Je aspoň vidět, jak se tři chlapy musí postarat o nemluvně. I přes počáteční problémy se jim podaří přijít tomu mrněti nakloub. Herecke obsazení bylo velice dobré a pochopitelně se mi nejvíce líbilo to nemluvně. :)

13. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Klasika

Naprostá klasika nudných amerických komedií s romatickým nádechem - co dodat? Snad jen že tak obrovský byt nemá ani Bill Gates. :-)

13. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Já si nemohu pomoct, ale tento remake je lepší než originální film. Výtečný výběr můžských herců v hlavní roli zaručuje výtečnou komedii se skvělými gagy, hláškami a grimasami a toto je přesně to, co se od správné komedie očekává a přesně toto tento film plní. Jedním slovem: vážení a milí, ANO!

6. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Pěkný

I když jsem film viděla už hoodně dávno, tak si pamatuju že sem ho žrala... Teď už nemám nějakou větší potřebu znovu se na něj podívat, ale uznávám že je good ;-)

6. srpna 2006