home
Tma / Bloudění v temnotách

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Ze začátku mě to dost bavilo, ale pak... Nic moc. Druhá polovina byla pro mě už docela k nepochopení. Dodívala jsem se, i když s přemáháním, až do konce. Podruhé se na to určitě nepodívám.

20. července 2011
avatar uživatele
60 %

Béčko...

Celkem příjemně mrazivý film, tedy alespoň v první polovině. Jakmile se začnou prolínat osudy živých a mrtvých, vznikne z toho pěkný mumraj a na samý závěr jsem už nechápal skoro nic. Pokud to měla být zfilmovaná legenda, tak asi režisérovi moc nepoděkují, protože k pochopení jaksi nedošlo.

17. srpna 2007

děs

Tak tento film je dle mého názoru jedna velká hrůza! Nic horšího jsem snad ještě neviděla! Děj o ničem, trhané záběry, chování postav....prostě propadák! Vydržela jsem asi prvních 20 minut, ale pak už to nešlo! Snad nejhorší na tom bylo nadabování postav- hlasy-děs!

17. února 2007

Něco tomu chybí

Tento film, na který jsem se docela těšil, mě trochu zklamal. Má celkem dobrou atmosféru, ale bohužel nic moc jiného a tak atmosféra brzy ustoupila a já začal koukat na hodinky. Nic převratného. Zápletka mi přišla až příliš povědomá a příběh celkově také nebyl nic převratného. Jednou to stačilo, ale času u tohoto filmu nelituju.

21. prosince 2006