home
Terkel má problém

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Celý film mě napadala jen pět slov: Co to je ty voe? To byla ptákovina, na kterou jsem se dodívala jen, abych věděla, jak to dopadne. Nevím, jestli jsem už z toho vyrostla, ale příval takových sprostých slov mě už dávno neoslovuje, navíc v animáku. Nevím, na koho je tohle mířený, ale pustit to dítěti do 15 let to rozhodně nejde. Sice mají slovník horší jak dlaždiči, ale takhle by si mohli myslet, že je to v pořádku. Jestli je v tomhle nějaký vyšší smysl, tak sorry, zůstal mi utajený.

8. října 2012
avatar uživatele
60 %

Je to sice taková blbost, takže jsem se ani nedodívala do konce, ale jinak jsem se i zasmála. Ale jinak taková animovaná kravina, no.

26. listopadu 2011
avatar uživatele
70 %

Terkel má problém

Tady jsem se hodně bavila, protože jsem to nebrala jako vážné dílo, ale jako film, který udělali kamarádi a užili si to. Takhle řešit své problémy je náhodou dobrý způsob. Líbil se mi ikdyž byl trochu stupidní. Závěr mě rozesmál a nebudu z toho dělat velký boom, protože to byla mina, která stále není odjištěna.

23. února 2011
avatar uživatele
nati
...
10 %

Blbost

Větší blbost jsem snad v životě neviděla. Ani nevim, proč dávám 10%, možná tak za dabing, ale ani ten nestál za moc. Pointa naprosto nesmyslná, zbytečně moc sprostých slov, prostě hrůza. Bylo mi to doporučeno, jako že je to děsná švanda. No, vytrvale jsem se dokoukala až do konce a čekala jsem, kdy ta švanda teda přijde a k mojí smůle jsem se nedočkala...

14. července 2010
avatar uživatele
100 %

Nářez

Tenhle film mě pobavil hodně moc. Nevim jestli to bylo tim, že se tam mluvilo normálně sprostě a do toho to animovaný prostředí. Když se vždy tyto dvě věci sejdou, vznikne z toho Southpark. Tohle bylo trochu něco jinýho, ale přesto pro mě na stejný úrovni kvality. Příběh byl dobrej - dalo se čekat jak to dopadne. Ale tento film je hlavně o tom aby pobavil a to určitě splnil, takže 100% ho nemine

25. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

OK

Dost jsem se bavil, film je po celkové stránce dobrý, a hlavně se mi líbily charkatery postav. Jediné dvě věci, které film kazily, byla animace (místo rádoby směšné grafiky měli zvolit spíš nějakou animovanější, nebo naopak bližší realitě) a písničky - za prvé nepoužitelné pro někoho, kdo nesnáší hip hop (jako já), za druhé doby, kdy jsem sledoval úchylárny od Dády Patrasové už jsou taky pryč, on taky jediný film, kde se mi písničky líbily, byl snad jen Team America. Ale kromě těhle dvou nedostatků je film úchvatný a zaslouží si 80%.

2. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Kdo kromě Terkela...

.....s tím má ještě problém? Já ani ne. Je to tedy docela nářez, na animák. To teda jo... Však mě taky obsluha v půjčovně, když mě viděla se dvěmi dětskými DVD a Terkelem v ruce, taktně upozornila: „Víte, ono to není moc pro děti...“ Což jsem tušil a obsluha si oddechla. Když jsem na to pak v jedenáct večer koukal, musel jsem dát zapravdu. Jak jinak, když strýček Steward animovaně naturalisticky vyráží zuby ze sanic, sem tam se vyskytne důvod někoho majznout trubkou a jedna tlustá kráva vyskočí z okna... Ne, nezačal jsem trpět hebefrenickou schízou, ke které by se podobné výroky hodily, jen si něco málo vypůjčuji z hodně dobrého, černým humorem oplývajícího animovaného filmu, který moje skrz naskrz hebefrenická očekávání rozhodně nezklamal. Text jedné ze třech doprovodných písní však přece jen raději načínat nebudu, abych nebyl smazán... Přesto se nebojte pokleslé zábavy, zkrátka jen nevybíravě přímočaře dostanete naservírováno to, co jinak denodenně polykáte v poněkud humanisticky zaobalené formě ve svém nicotném občanském životě. Animace je úmyslně legrační a „mimorealistická“, aby byl celek stravitelný. Jestli jste však viděli drsnější díly Simpsonů, anebo ještě lépe jste po večerech zvrhle konzumovali South Park, pak vás to zas tolik rozhodit nemůže - ostatně..., k čemu ty iluze ;o) Však on to i v reálu za vašimi zády vždycky někdo rozbalí, to byste se možná divili, pokud jste lehce naivnější - a upřímně, vy alespoň někdy přece děláte úúplně, ale úúúplně totéž ;o) Takže co?! Pořád lepší trocha toho vtipně odhaleného pokrytectví než třeba rozsednout na lavičce pavouka. A kdo neví, o čem mluvím, nechť zkoukne Terkela - pokud s tím teda ještě nemá nějaký problém.

7. května 2008
avatar uživatele
100 %

South Park

...z Dánska? Jo,asi to tak bude. Film docela dost ujetej,černej a krvavej...a satirickej. I když to není tak okaté:) Jinak,příběh...je docela slabý,ale o ten tady nejde. Je to prostě směsice spusty situací a naprosto výborných dialogů. Ovšem konec tohoto neděje je super a hlavně je značně nepředpovídatelný.
Promě za 82,dosti to sráží animace.

13. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Černá, krvavá...

No, tak tohle byla vážně bláznivá komedie. Určitě to není určeno mladším divákům, i když je animovaná, je tu totiž spousty sprostých dialogů, krve...já na to nebyl vůbec připravenej, takže jsem jen vyvalil oči. Po celkové stránce asi moc lidí nechytne, ale nezdála se mi tak špatná, aby jste ji aspoň jednou neviděli. Ta animace se mi moc nelíbila, proto hodnocení trošku snížím.

30. března 2008