home
Takoví normální zabijáci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Ajaj,ten scénář.Nic proti Stonově režii, nebo výběru herců, ale scénář má něco do sebe jen než se dostanou k tomu indiánovi.Pak už je to na nic.

23. července 2012
avatar uživatele
80 %

Po pozretí prvých pár scén filmu som mal pocit, že Tarantino je aj režisér a že jeho podpis je evidentný. Postupne sa to však vybralo cestou, kde som pochopil, že to nie je čistá tarantinovka. Film sám o sebe je dobrý a plný skvelých hercov a výborných výkonov. Myšlienkovo nie je tiež spracovaný zle a jeho myšlienka je obzvlášť (bohužiaľ) v posl. dobe viacej ako aktuálna. Neviem, mňa osobne prekvapilo slabé hodnotenie tohto filmu, pretože ja by som dal aj 85 ak by sa dalo. Film bol miestami psychedelický a pripomínal mi The Wall. Mám rád keď sú filmy osobité a podľa mňa z námetu tohto filmu vymačkali to, čo sa dalo...

31. července 2011
avatar uživatele
50 %

Woody Harrelson

Škoda, že se Quentin Tarantino nepodílel na filmu víc, než jen jako jeden ze scénáristů. Tato akční krvavá podívaná má sice nadhled, ale příběh nestrhne ani nepobaví.

7. března 2011
avatar uživatele
80 %

Často a neprávem je považován za "dílo Tarantina". Ale toto je především Stone a jeho kritický pohled na věc. V tomto případě na násilí a úlohu médií. Nevím proč, ale dříve jsem hodnotil za 100. Teď po aktuálním shlédnutí malá úprava. Ale pořád to stojí za to.

11. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Natural Born Killers

Oliver a Quentin - no co jen z toho mohlo vzniknout, netušil sem když jsem TO viděl roku páně devadesát čtyři (; začátek kariéry scénaristy a režiséra Quentina ) do čeho jdu... tenhle žáner pak byl posunut mezi oblíbenější. Spojení těchto dvou dost svérázných režisérů dalo za vznik filmu, který (alespoň v mém okolí) byl přijat s nevelkým pochopením no dalo by se říct spíš nepřijat s velkým nepochopením, nezájmem a odsouzením. Ale stačí se jen podívat jaké filmy točí režisér Oliver a bude všem hned jasné odkud vítr fouká...
Woody a Juliette se maximálně hodili na páreček dvou postižených maniaků, ale mou oblíbenou nevyslovenou hláškou z filmu je : "Nediv se že když se hraješ s hadem že Tě uštkne- je TO jeho přirození"

15. března 2008

TarantinoxStone

Podle mého názoru je v tomto filmu znát více ruka Quentina Tarantina, než Olivera Stone. Kouknul jsem se na film a na konci jsem užasle čučel na titulky a nevěřil jsem moc tomu, že to je Stoneova práce. Tarantino je vynikající psychopat, u něho by nebylo divu, ale Stone vypadá, jako když neumí do pěti počítat. Nebýt zásahu Quentina, nestál by ten film za nic, takhle můžu dát pár procent navrch.

1. března 2008
avatar uživatele
90 %

Quentin Tarantino a Oliver Stone to je prostě fantastická kombinace. Vedlejší i hlavní role jsou taky skvěle obsazeny, prostě paráda. Děj je více náročný, ale skvěle propracovaný.

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Zase jeden perfektní film z dílny Quentina Tarantina. Je moooc dobrej a zajímavej a vůbec není na škodu ho vidět vícekrát!! Nemůžu ohodnotit jinak než 100%

16. září 2006

Velmi slušné

Další zajímavý film, jehož příběh napsal sám Quentin Tarantino. Snímek je obtížné popsat, je potřeba ho vidět. A za celkovou atmosféru a filmový zážitek dávám 80 %.

15. září 2006