home
Stůj, nebo se netrefím

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

40%

Podprůměrná rádoby komedie, u které se člověk spíš jen tak pousměje, než aby se skutečně bavil. Umělé a neosobní herecké výkony, což mě překvapilo u takových herců jako jsou např. p.Abrhám, p. Chýlková ap.

25. dubna 2012

Tenhle film se mi moc nelíbí. Nudná komedie, dost umělá. Z herců mě zaujal jen pan Stanislav Zindulka.

23. října 2010

dobrý film

Tento film se mi velice líbí. Převlíkání je skvělá zápletka a to ještě není jediná. Děj je taky výborně propracovaný. Ale nejvíce se mi asi líbí množství rekvizit a věcí jako jsou: tanky a veškerá vojenská vozidla, vlak a další, které vás úplně vtáhnou do děje. Film sice musíte vidět od úplného začátku, aby jste všemu porozumněli,a le pak to stojí za to. Podle mě je to jeden z nejlepších českých filmů.

23. srpna 2010
avatar uživatele
70 %

Tenhle film se mi moc líbí. Je to dobrá komedie s výborným scénářem (cimrmanologové Čepelka a Šebánek se svým humorem nezapřou), ale na druhou stranu chápu, proč ho publikum moc nepřijalo. Nejsme zvyklí na příliš překombinované děje, neustálé převlékání a měnění identit... A jako největší problém vidím to, že se český film na válku vždycky dívá smrtelně vážně. Ostatně se není co divit, ale tenhle film je vážně povedený, takže je trošku škoda, že se z toho nikdy nestal trhák.

17. března 2008
avatar uživatele
80 %

dobrá komedie

Tenhle film se mi moc líbí, je to skvělá komedie se spoustou vtipných zápletek a scének. Dobré herecké obsazení. Zdá se, že se nějak se do povědomí lidí nedostal, nevím, asi se mu musí přijít na chuť, nebo na něj musí být nálada, ale já jsem ho prostě objevila a už na něj nedám dopustit. Pokaždé mě pobaví. A ta krásná mašinka… :)

16. března 2008
avatar uživatele
80 %

Skvělý. Je plně střeštěný, a i když asi není nijak oblíbený, já ho zbožňuju. Možná mu chybí víc důvěřivosti, ale to by potom možná nemělo ani smysl. jeden z mála filmů, který je tak trochu postavený na hlavu a který můžu. Hlavně se u něho člověk pobaví.

10. března 2008
avatar uživatele
70 %

Komedie z válečných let

Tento film má podle mě skvěle napsaný scénář, je přeplněn nejlepšími českými herci a není ani špatně natočen, přesto to nebyl žádný trhák a já dost marně přemýšlím, čím to asi může být. Mně se film líbil, docela mě i pobavil, viděla jsem ho asi 2x, ale už ho nějak nevyhledávám. Prostě to není ono-asi jeho tvůrcům nebylo zhůry dáno to něco nedefinovatelného, co dělá z dobrého filmu film výborný. Nebo že bychom si my Češi nedokázali dělat srandu z válečných událostí? A co potom Švejk? Moc by mě zajímal i názor vás ostatních na tenhle film, tak kdo ho viděl, prosím, pište. Třeba konečně díky vám pochopím, proč je tenhle film takový nemastný neslaný i přesto,že měl všechny předpoklady k tomu stát se hitem.

13. prosince 2006