home
Smrtelné zlo 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Sranda

Když se podívám na dnešní horory tak jsou někdy i docela přehnané. Když jsem byl malý a viděl jsem to tak jsem se bál, ale dnes si to pustím když se chci zasmát. Třeba jak se Ash začne smát s ostatními věci v chatě, nebo jak ho jeho ruka mlátí a rozbijá o něj taléřky,... prostě je to velice vtipný horor podle mého názoru :)

5. listopadu 2011
avatar uživatele
90 %

POKRAČOVANIE SUPER HORORU

Film Smrteľné zlo, ako pokračovanie hororu Evil Dead, neprekvapil a som presvedčený, že je rovnako kvalitný a zaujímavý, ako 1. diel. Samozrejme, prekvapenia, aké sme mali možnosť vidieť v 1. dieli sa neopakujú, no jednotlivé scény príbehu nezaostávajú. Pointa a smerovanie príbehu sú originálne a spracovanie rovnako excelentné, ako sme mali možnosť vidieť v 1. dieli. Ak by Sam Raimi toto pokračovanie nenatočil, chýbalo by v kinematografii.

10. srpna 2010
avatar uživatele
80 %

Celkem důstojné pokračování prvního dílu se zajímavým koncem. Vysvětluje mnohé detaily uz prvního dílu a navíc i některé věci přidává. Je to už klasický horor. Sice tada už bylo pár komediálních prvků, ale i tak si zachoval film své kouzlo.

1. března 2010
avatar uživatele
90 %

HOROR COMEDY

The Evil Dead 2 v pokračovaní, resp. v upravenej verzii pôvodného filmu z r. 1981, sa vôbec nehrá na super veľdielo. Poznám tento film zo študentských čias a v tomto období sme boli vďační za akýkoľvek film, ktorý bol iný ako klasické socialistické filmové odpady. Dnes, aj po 20 rokoch si však myslím, že tento film je skutočne vydarený, plný hororových scén a suchého humoru. Napriek tomu, že tvorcovia filmu použili v mnohých scénach "lacné" kulisy, bábky alebo triky, film tým nestráca, naopak, stáva sa humornejším a odľahčenejším a nikoho nenecháva na pochybách, že sa jedná o humorné dielko.
Za zmienku stojí aj herecký výkon Bruce Campbella, ktorý bol v tomto dieli skutočne excelentný. Aj pre toto považujem tento film za "kultové dielo", ktoré neprávom niektorí radia do "B" skupiny. Sam Raimi sa "trilógiou" Evil Dead zaradil medzi nezabudnuteľných filmových tvorcov.

28. února 2010
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

O několik stupňů před jedniřkou. Příběh odhozený, smysl nemusí dávat nic, nic se netváří vážně. Teda... Ne, že by to šlo říct o jedničce, jen rady jsou možnosti vypnuté logiky využity maximálně. Vzniklo zábavné béčko v mnoha působivýmy scénami. Pokud se člověk dokáže oprostit od jakéhokoliv premýšlení, a má smysl pro černý (spíš rudý) humor, je Evil Dead II dokonalá volba. První opravdu dobrý film od Sama Raimiho, co jsem viděl. (Dark Man taky ušel.) Pro fandy béček tentokrát nezbytnost.

3. července 2009

Tento film jsem poprvé viděl když jsem byl ještě malý kluk. Tehdy jsem se hrozně bál, když jsem se na něj díval, ale když si ho pustím tedka, tak se hodně bavím. Buce Cambell a ty jeho zbraně to je bomba. Je to jedna z nejlepších hororo-komedií vůbec. Tomuto filmu dávám zasloužilých 100%.

22. září 2007

chmm

Vskutku klasika, nad kterou dnes nostalgicky roním slzy. Ach, kde je mé nevinné mládí? Kde jsou takovéhle filmy?

16. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

To chtělo pořádnou dávku nadhledu tohle natočit. Asi je to spíš remake prvního dílu než pokračování, ale je to o dost lepší. Přibylo opravdu hodně vtipných scén a Bruce Campbell kroutí obočím ještě daleko víc než v jedničce. Scéna, kdy bojuje s vlastní rukou je opravdu nezapomenutelná a smál jsem se, až jsem se za břicho popadal. Film má opravdu hodně vysoké tempo a do poslední vteřiny nespomalí. Raimi si mohl ohlídat maličkosti, jako když na Campbella cákal krev, mohl mít triko špinavé, ale ne. Zase s tím minirozpočtem natočil hodně zábavnou podívanou.

4. dubna 2007

Chata, motorovka a Bruce Campbell

Tenhle horror jsem viděl, když mi bylo asi šest let. Byl jsem z toho hotový a utíkal jsem od televize jen jak jsem viděl, že se na to někdo dívá. V hlavě jsem měl furt tu ošklivou ježibabu. Dnes už, ale neutíkám. Teď už jsem mnohem starší. První díl se mi líbíl určitě víc! Opět nechutné scény, krev a obludy. Pro mě je to dost neobvyklý horror u kterého, se ale i dobře zasměju. Tak třeba jak bojuje Bruce Campbell se svojí posedlou rukou je prostě k popukání a to, co dělá za ksichy je skoro na úrovni pana Beana. Nad dějem vůbec neuvažujte! Chata, motorovka, moře krve, kniha mrtvých a šílenej chlap. O tom je asi tak děj filmu. Pro milovníky těchto horrorů doporučuji!

30. března 2007
avatar uživatele
0 %

Když tě všechno zradilo, pomůže ti... motorovka. Aneb lekce jak se snadno a rychle vypořádat s běsnící přítelkyní. Ovšem jinak bych tenhle film zařadil do kategorie "peníze spláchnuté do hajzlu". A to samé hodlám udělat i s tímhle filmem, protože je škoda i toho prachu který na něj jinak bude sedat. Pokud se chcete zasmát, prosím, pokud se vyžíváte v hektolitrech krve, doporučuju. Ale pokud jste alespoň trochu při smyslech, ruce pryč..

8. února 2007
avatar uživatele
90 %

Hail to the king, baby

Bruce Cambpell + motorová pila + brokovnice + kupa hlášek udělala z tohoto filmu jeden z nejzábavnějších horrorů vůbec. Film, který v časech dávno minulých koloval na pirátských videokazetách pod různými názvy. Jde o remake prvního dílu. Parta přátel příjíždí na opuštěnou chatu v lese a nechtěně vyvolají démony. Na dnešní dobu vypadají triky už hodně slabě, ale zábavnosti filmu to rozhodně neubírá.

8. listopadu 2006