home
Šílená jízda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

:)

Stále se opakující téma středních lásek a maturitního plesu, tentokrát však s pár hlubšími myšlenkami.... Film mě příjemně překvapil, můžeme zde najít vcelku rozumné a chytré dialogy, pár myšlenek, které jsou ve filmech podobného typu nezvyklé. Hlavní představitelka, známá jako čarodějnice Sabrina, mi sice v roli nebyla příliš sympatická, přesto dávám 75%. Když už teenagerovské filmy, měly by vypadat podobně. Vtip, ráz, překvapení, no a alespoň špetka myšlenek, které nejsou jen o tom, jak přijít o panenství...

2. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

No, abych pravdu řekla, není to zas tak hrozný. Jen by američani mohli vymyslet příběh i odjinud, než ze střední školy a jejich plesu. Je to ve většině filmů. Ale jinak, musím říct, že se to povedlo.

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Super!

Tak tenhle film jsem viděla dávno a už jsem ho viděla asi tak 10krát. Je tam super děj, sranda, prostě je super. Pokaždé když si ho jdu pustit, tak se na něj těším jak malé dítě. Určitě se mrkněte a nebudete litovat.

28. prosince 2006
avatar uživatele
mici
...
100 %

Dobrý

Tenhle film jsem viděla už mnohokrtá a ráda se na něj dívám znova.Je to takovej odpočinkovej film pro mladý lidi a má zajímavý děj a prostě doporučuju.

16. prosince 2006