home
Zločin je extrémní sport

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

tak tohle je hodně špatná napodobenina akčních filmů... to tvůrcům vážně šiblo? asi jo. Začátek mě krásně navnadil, útěk z banky na onlinech neměl chybu, ale pak? jeden velkej děs a hrůza!

3. července 2008
avatar uživatele
60 %

Od Stephena jsem čekala něco víc, než pár zběsilých honiček, mírně dojemné scény a takový, prapodivný, konec.
Ale tak co, koukat se na to dalo, ale že bych to musela vidět dvakrát...

15. února 2008
avatar uživatele
60 %

Docela mi to připomínalo Loupež po italsku, hlavní hrdina si myslel jakej je borec, ale já mu to vůbec nežrala. No a když pominu některý nereálný scény, tak to celkem ušlo.

10. listopadu 2007

Tenhle film je extrémní blbost.

Akční smršť ve francouzském stylu, kde nagelovaní blbečci rychle a zběsile pádí městem a vykrádají jednu banku za druhou. Film hýří nudnými, nezáživnými a přihlouplými kreacemi, o špatném scénáři ani nemluvě. U filmu tohoto rázu potěší snad jen krátká stopáž a rychle, nikam se nelinoucí děj. S radostí dávám 20%.

6. února 2007
avatar uživatele
100 %

víc adrenalinu

ne že by jej ve filmu nebylo dost. Bylo ho tam akorát dost. Já osobně bych jej tam bral kapánek víc, ale to už by možná byly některé sekvence přemrštěné :-). Dobře rozplánované, navazující na sebe, i pro samotného diváka místy překvapující zvraty a následné skvelé zakončení. Jojo líbil se mi, herecké obsazení bylo také vybráno dobře.

10. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Natasha Henstridge

Měl jsem vysoká očekávání a film je splnil na výbornou. Příběh nešel sice do žádných detailů kolem postav, ale díky tomu to aspoň mělo spád a člověk si mohl vychutnávat akce jednu za druhou.

2. listopadu 2006
avatar uživatele

...
100 %

Fakt dost dobrej extrém. Ale na normální lidi až moc sportu a málo děje. Ale na nás nenormální dost hustý.

1. února 2006

Tak tenhle film je fakt nářez. Takhle se má krást a ne jako v dnešní době tak trapně. Proto dávám 80%

19. prosince 2005

acion

skvelá akcna komedia s celkom dobrym hereckým obsadením. ocakavala som vsak trochu viac tých akcných záberov to bolo jedine co mi na tom filme prekázalo.

5. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Riders

Docela v poho filmeček.Mohlo tam být sice, trošku více akčních záběrů, ale myslím, že to šlo.Prostě party maldých lidí, vykrádá banky a zničeho nic se jim to všechno zamotá!

13. října 2005
avatar uživatele
40 %

Dobrej díl ze sirialu

Tento film mě ničím nenadcl. Děj by celkem dobře předvídatelný. Kromě počateční honičky na bruslích to bylo celkem "suchý". Jediný plus tohoto filmu byly slad výkony herců.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

nakladak ok

docela ok film...americkej i kdyz nicim az tolik zajimavej...rozhodne znam lepsi ale k tak strasnym nepatri...docela se uchytil a mozna ze se i zalibil...nejlepsi ze vseho byl ten nakladak na jedny strane...To sem fakt vejrala!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Nic moc

Na tento film běžela velká reklama. Jak bývá již pomalu zvykem, čím větší reklama, tím horší film. Využívat při krádežích extrémních sportů je sice dobrý nápad, ale tvůrci mohli daleko víc využít této možnosti. Film se hodí tak na nudné odpoledne.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Riders

Není to sice nic extrémně zvláštního, nicméně své diváky si určitě najde. Celkem pohodový film okořeněný jemným humorem. Určitě stojí za druhé zhlédnutí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

akční nuda

Snaha o vytvoření akčního-zlodějské filmu, kdy je brán ohled na adrenalinové možnosti úniku, rychlý střih, krátké záběry s doplněním velmi moderní rytmické hudby. Možná na první pohled velmi zdařilé, ale ten film se vůbec nepovedl, hlavně jeho doba vzniku je v období kdy se do kin plánovali další filmy s podobným tématem.

Kdysi dávno