home
Proměna Placida Lakea

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Bomba a překvapení

Při projíždění televizního programu jsem na tenhle kousek narazila a musím říct,že jsem se na něj podle obsahu musela podívat. A zklamání nenastalo. Byl to zajímavý film se zvláštním a krásným dějem. Dívala jsem se ze zajímavosti a dostalo mě to. A jsem ráda...

28. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Rebel Placid

Tak tohle bylo největším TV překvapením v poslední době! Jen tak omylem zhlédnutá komedie, která dokáže potěšit, je lepší, než očekávaně dobrá komedie. O tomhle jsem vůbec neslyšela. Režisér McNamara? Kdo je to? Nějaký Ben Lee? Kdo je to? Sice jsem film neviděla od začátku, ale do děje jsem se dostala vcelku rychle. Je to o nelehkém životě "odlišujících se" lidí. Je to o rebelství, je to o divné lásce, je to o humoru jim vlastním, je to o bláznech... Ovšem Rose Byrne jako Gemma mě nadchla. Kam se hrabou její menší role ve velkofilmech na tohle! A máma Miranda Richardson jako přerostlá bohémka, která by ráda za syna hippies čtoucí poezii a hulící trávu? Stejně úžasná. 86 minut úsměvů a uvědomování si různorodé společnosti (kariéristé v pojišťovně byli opravdu výstižní) bylo 86 krásných minut a dodnes tak trochu přemýšlím, jetsli bych neměla zkusit vzlétnout... :)

18. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film mě velmi mile překvapil, byl zajímavý, zábavný a prostě takový osvěžující v celé té záplavě filmů. Shrnuto podtrženo Rebel Placid Lake je skvělý snímek s osobitým pohledem na to, jak to dopadá, když se člověk ze sebe snaží udělat někoho kým není. Buďte sami sebou!!! :-))

16. března 2007