home
Přístav naděje

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Nudné, nudné to je

Mě tyhle romantické filmy berou pouze v případě, že něčím vybočují z dlouhé řady, že mě dokážou oslovit a zaujmout. Pro Přístav naděje beznadějný úkol. Děj 100x omletý, navíc celý film se vleče pomalým a nudným tempem. Sandru Bullock neřadím do kategorie nejlepších ani nejsympatičtějších hereček, filmy ve kterých se mi líbila, bych hravě spočítala na prstech jedné ruky a ještě by jich pár volnej zcela jistě zbylo.. Slabých 30

22. června 2009
avatar uživatele
70 %

Najprv som myslela, že to bude dobré, lebo tam hrá Sandra Bullock... Po prvom pozretí filmu (prvé 2 minúty)- môj názor: totálna kravina... Ale potom sa mi to zdalo už celkom fajn a výsledok môjho ,,myslenia" je 70%.

7. října 2007

Připomíná mi to jiný film, který jsem už dávno viděla! Je to jeden z těch filmů, co jsou si podobné jak vejce vejci a pak si ani nejste jisti, jestli jste viděli tenhle film nebo ten druhý! Ale není to ošklivý film, je dobře natočený a herci si myslím vedli skvěle! Takže to myslím pár procent přidá! ;)

20. července 2007
avatar uživatele
60 %

Kdysi dávno

Film jsem kdysi dávno viděla. Paměť mi osvěžily až televizní ukázky, při kterých jsem zjistila, že jsem ten film dávno viděla. Je to takový další z mnoha. Další z romantických "komedií", které mi nic moc neříkají. Někdy nudí, sem tam se objeví zábavná scéna. Sandra mi v poslední době už nic neříká. Taková nijaká herečka. Zkrátka a dobře, kdysi jednou jsem to viděla a stačilo mi.

14. července 2007
avatar uživatele
TJ
...
50 %

Příběh z typického amerického maloměsta, unavený svou ospalosti a natahovanou nudou. Hlavní protagonista vám nebude ani sympatický ani dost dobrý pro hlavní hrdinku. Nakonec by postačilo by krátké konstatování – Sandra Bullock je příliš dobrá pro tento film.

4. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Sandra Bullock

Když jsem se na film díval, tak mě nenudil... ale není ničím lepší než jiné romantické komedie. Je tam pár zábavných situací a vtipů, ale nic extra to není.

2. ledna 2007