home
Prachy dělaj člověka

NÁZORY K FILMU

Vynikající film, má scény, u kterých se musí zasmát snad každý. Jen těch loupeží kdyby bylo víc... Jinak se nedá nic vytknout.

21. října 2010
avatar uživatele
90 %

Loupež po česku

Česká verze Dannyho parťáků se mi překvapivě líbila. Jirka Chlumský se rozhodl natočit svěží moderní film s napínavým příběhem, umístil ho do atraktivního prostředí a obsadil herci, kteří momentálně neměli co ztratit. A ono to vyšlo! Je fajn vidět Michala Suchánka seriózně hrát a ne jen šaškovat s Geňou, Vetchý s Hanákem se asi taky ve svých rolích našli a seriálová herečka Renata Visnerová mě udivila svým kvalitním výkonem. Vrcholem byl Marek Vašut v roli soudce, který mě pobavil. Tak trochu doufám, že film nakopne ostatní české režiséry k tomu, aby točili moderněji, hráli si se střihem, zkoušeli nové věci a opustili klasické české melodrama.

24. června 2009
avatar uživatele
80 %

Celkem podařený film, který má napětí a tah. Místy i komedický, s tragickým koncem. Ale celkově myslím, že film měl navíc, kdyby se tam vytvořilo více scén s loupežemi.

10. dubna 2009

Njn i u nás se občas natočí dobrý film. Nápad s loupežema byl úžasný a opravdu se povedl, takže z toho vzniknul celkem hodně dobrý snímek, na který se zas ráda někdy kouknu. Nechyběli napínavé chvilky ani vtipné pasáže....Já jsem celkem spokojená...

9. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Prachy dělaj člověka

Doslova dokumentární komedie o bankovnícha jiných super loupežních přepadseních - nos píš o těch jiních a hlavně geniálních... a nakonec vše dobře dopadne ... no na lidi když skoro není spoleh Nikdy taxe samozřejmě na prachy dá spolehnout skoro vždy (((; vynikající zpracování a ještě lepší obsazení,,, tahle trojka hrála tak přesvědčivě, až jsem si myslel že je TO dělané pro ně (((;

15. prosince 2008
avatar uživatele
20 %

Mno neviem či som chybná (tak to ISTO nie :D), ale ja som tento film moc nepochopila... Pozerala som ho asi hodinu... Ale vôbec sa mi nepáčil, pripadal mi tuctovo.. Kde je chyba?! (to je rečnícka otázka.. :-))

29. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Perfektní film, moc se mi líbil, perfektní příběh o třech kamarádech. Dokonce sem myslel, že to dopadne uplně jinak. Ale ten konec byl fakt překvapivej.

15. září 2007
avatar uživatele
100 %

Překvápko :-)

Kdyby shlédnutí tohohle filmu záviselo na mé svobodné vůli, asi bych ho nikdy neviděla. Jelikož nám ho pouštěli v autobuse cestou z Řecka, zjistila jsem, že i u nás se jednou za čas točí filmy ve velkém stylu :-) Když se na obrazovce objevil Míša Suchánek, říkala jsem si - "Hm, to zas bude..." Ale nakonec jsem byla dost mile překvapená. A hlavně pobavená. Opravdu, tenhle film stojí za to. Hlavně ten závěr, jak "Žížala" všechno hezky vyřešila, zařídila a zachránila. Njn, kde by chlapci byli kdyby se o ně nepostarala ženská :-)

6. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Tak tenhle filmeček vřele doporučuji všem. Je to výborná komedie. Do kina jsem šla s divným očekáváním až strachem, ale byla jsem velice mile překvapena. Vážně na to běžte, nebudete litovat.

12. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

to je sakra pravda!...

a kdo tvrdí že ne..tak wůbec neví..No jen s erohlédněte a pochopíte.No ale zpátky k filmečku.Tento snímek sem shlédla s dvěma osůbkama,které mam opravdu ráda a je snima sranda a koneckonců to tak bylo celí film.Skvělí a i propracovaný děj se superníma hláškama a totálníma zvratama,kamera a střih no těm nemůžu snad nic vytknout.A s tímhle vším si hrajou skvělí herci,kteří opravdu excelovali.Trojka Ondřej Vetchý,Tomáš Hanák a Michal Suchánek to záhrála skvěle a nesmí samozřejmě chybet ženská role Renata Visnerová která hrála taktéž skvěle a stojí za nejvetším zvratem(vzdycky je v něcem velkém baba) celého filmu.Tento celek pak doplňuje hudba važne skvělé české skupiny Clou(superní výběr),atmosféra byla tudíš perfektní jak ve filmu,tak v samotném kině,při tomto snímku se opravdu nenudíte!Zasloužená stovka...

26. února 2007
avatar uživatele
dris
...
100 %

Parada

Tenhle film mě vyhnal, až do kina a vůbec toho nelituji. Na filmu mě nadchla kamera a střih ta byla bezvadné fakt povedená. Herecké výkony musím pozvednout hlavně výkon Ondřeje Vetchého, který byl exelentní hodně mě překvapil i Michal Suchánek, který za poslední dobu učinkoval jen v rádoby vtipném pořadu tele tele, myslím že takových rolí by potřeboval víc, no a Tomáš Hának je podle mě sám o sobě perfektní herec role se ujal perfektně. K filmu je udělaná hodně povedená hudba Clou je podle mě hodně dobrá skupina a filmu dodala perfektní atmosféru. No a děj, film byl hodně vtipný a byl v něm nejedn nečekaný zvrat nechyběla akce, Já si myslím, že na České poměry hodně hodně povedená podíváná. Mě prostě nezbývá nic jiného něž dát plných 100%!!

7. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Bezwadný!!!

Takhle dobrý jsem určitě nečekala, vážně naprosto vynikající, některým scénám určitě nechyběly vtipné dialogy, také vynikající Michal Suchánek, jeho scéna na poště byla ohromující :D Vážně doporučuji!

16. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Super film!

České filmy sice moc nemusím, le na tenhle jsem šla dobrovolně a moc se mi líbil.Výbuchy dodávají na efektivnosti, chytré hlášky na vtipnosti a vše dokresluje výborná kamera.Snímek je skvěle obsazen - všechny tři hlavní role se krásně doplňují. Doporučuji všem! :-)

11. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

supeer

Zase jeden z naprosto úžasných českých filmů...Hlavní trojka herců je skvělá a jejich výkony taky...smála jsem se od začátku až do konce, nejlepší scény byli jejich plány k loupeži...ty neměly chybu...každopádně se na to musím ještě mrknout :)

1. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

No vážně dobrýýýýýýýýý!

Nevím jak kdo, ale já jsem se opravdu dobře bavila u celého filmu. Bylo to vtipné, mělo to spád a ještě navíc jsme se dočkali takových těch drahých scén, které v našich filmech z úsporných finančních důvodů nejsou moc k vidění. Celkově to na mě působilo velice dobře. K představitelům hlavních hrdinů bych měla snad jedinou připomínku - moc mi tam neseděl Tomáš Hanák. Naopak Suchoš s Vetchým byli úplně suproví. Takže tleskám.

31. října 2006
avatar uživatele
C.J.
...
70 %

Takový lepší průměr

Každý mi řikal, že tenhle film je naprosto úžasnej. Popravdě, to co jsem viděla, mě tak trochu zklamalo. Doufala jsem, že bude lepší. U některých scén jsem počítala minuty do konce... Ale nadruhou stranu, byly tam i scény, u kterých jsem se řezala smíchy :)

26. října 2006
avatar uživatele
80 %

No konečně

Po Tmavomodrém světě je tu konečně další akčnější a rozpočtově bohatší český film. (navíc mi vzdáleně připomínal Dennyho parťáky) Sem rád že se u nás po dlouhé době natočilo něco jiného než ČERNÁ komedie s depresivním koncem. Tenhle film mi udělal radost.

21. října 2006
avatar uživatele
60 %

Nečekala jsem, že to bude až taková komedie, bylo tam hodně vtipných scén a zajímavé rozuzlení (jestli by se tomu tak dalo říct). K filmu je taky zajímavý soundtrack, hlavně Tlama Vlčí NightWork. "Kdo nekrade není Čech":-) Jediné, co se mi opravdu nelíbilo, byl ženský herecký výkon. A taky se mi zdálo, že tam hrál každý, kdo šel zrovna kolem natáčení.

9. října 2006
avatar uživatele
90 %

Renata Visnerová

Znal jsem dopředu osu příběhu a přesto mě film dějem a jeho zpracováním překvapoval (některá fakta je ale nutno brát s nadhledem). Už dlouho jsem se u českého filmu tak nepobavil a také málo který film až tak přitáhl mojí pozornost. Já jsem byl při odchodu z kina hodně spokojený.

4. října 2006
avatar uživatele
60 %

hmm za ty Prachy...

Řemeslně slušně odvedená práce, příběh inspirovaný skutečnými událostmi má spád, plynule utíká, bez hluchých míst. Herecké výkony jsou slušné. Přesto je to zbytečný film, takových se v ČESKU natočily mraky. Nechcete začít natáčet konečně něco jiného než česká dramata a přiblblé teenagerovské komedie?

28. září 2006