home
Plavat proti proudu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Silný příběh

Myslím, že tvůrcům tohoto filmu se zpracování pravdivého příběhu povedlo. Je to opravdu hodně silný příběh, který mě dostal. Hlavní představitelé předvedli skvělé herecké výkony a líbila se mi i hudba.

10. června 2007
avatar uživatele
70 %

Tohle se mě docela i líbilo. První dojem byl sice nic moc, ale když jsem se podívala podruhé, bylo to už lepší. Je to podle skutečného příběhu, tudíš se z toho víc ani dostat nemohlo.

19. dubna 2007

Zajímavé

zpracování tohoto tématu. Film vyniká v tom, že staví na některých skutečných faktech. A taky hodně úžasné prostředí je zde vyobrazeno. Příběh je trochu slabší, ale je to dobrý film.

25. ledna 2006

ako Rodinny je to celkom.

Je to celkom dobry film pre celu rodinu! Aj dej je dory. Ale neni to zase vyborne take stredne! Kludne si ho pozrite nebudete ohromeny, ani nahnevany. Take stredne pocity som mal s toho filmu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

zaujal ma

Film som si nedávno pozrel na hbo a to len náhodou keď som prepínal telku a musím povedať že ma vážne zaujal... silný príbeh so skvelým výkonom Geoffrey Rushe... film rozpráva o rodinných vzťahoch, silnej vôli, súrodeneckej láske aj súperení.... v skratke dalo sa na to pozerať...

Kdysi dávno