home
Pěnička a Paraplíčko

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Dle mého názoru asi nejslabší film z uvedené čtveřice. Celý děj je příliš jednoduchý, a vyloženě ho natahovali na filmovou délku.

30. května 2011
avatar uživatele
70 %

Jak mám normálně české kriminálky ráda, tahle mi nějak zvlášť nesedla. Přesto nelituji, že jsem ho viděla.

18. září 2010
avatar uživatele
100 %

Film, z kterého dýchá atmosféra první republiky a já osobně ho mám neodmyslitelně spjatý s odpočíváním na gauči po dobrém nedělním obědě ( vzhledem k času kdy ho obvykle dávají v televizi ) a nemám mu co vytknout. Písně, zápletka i herecké obsazení v čele s Marvanem a Brzobohatým je perfektní a i když detektivka nepatří mezi mé nejoblíbenější žánry, na Pěničku a Paraplíčko mi nešahejte.

11. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Nuda

Hříšní lidé města pražského, toť legenda mezi legendami. Ale i mezi seriálovými a celovečerními "epizodami" se dají najít slabší kusy. Tento mezi ně tak trochu "bohužel" patří ... málo zapojená pátračka, de facto žádná překvapení, pouze řešení "milostného" vztahu mezi Pěničkou a Paraplíčkem. Ne že by se mi film nelíbil, to právě naopak, ale vzhledem k tomu, že ostatní celovečerní filmy z této řady mají daleko vyšší laťku kvality, musím tento filmeček hodnotit jako průměrný (byť s nadprůměrným hodnocením)...

22. května 2007
avatar uživatele
90 %

Hříšní lidé města pražského byl v minulosti jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Takže jsem samozřejmě shlédl i všechny filmy na toto téma. Díky bezvadnému hereckému obsazení a výkonům si myslím, že film se povedl a nezůstává pozadu za knižní předlohou.

6. prosince 2006