home
Ostrov smrti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Takový normální. Podle mě jsou všechny tyhle filmy na jedno brdo. To by chtělo nějaké překvápko. Ale pořádný nebo z toho bude jen NUDA. A to přece diváci nechcou.

13. května 2007
avatar uživatele
80 %

Začátek nic moc,docela nuda. Ale pak se to zajímavě rozjelo,jen mi hlavní hrdinka přišla lehce přihlouplá...

28. března 2007
avatar uživatele
70 %

Nejdřív jsem si myslela, že to bude nic moc... Tara Reid se nám předvedla i v jiné roli, než do jaké je obvykle obsazována... neni to film, který bych musela vidět znova, ale rozhodně to nebyla ztráta času.

13. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

myslela sem, že tento film nebude nic pro mně, ale zmílila sem se. Bylo to dobré a napínavé. Vůbec sem nevěděla, co bude dál a co se stane a to je dobře.

12. července 2006
avatar uživatele
80 %

Tento film byl dost napínavý.Při každém pokusu jsem držela hlavní hrdince pěsti, ať se jí to konečně podaří. Jedinou výtku má k tomu řetězu. Klidně si ho mohla sundat z nohy a pak zase navléct, místo sekání.Podle záběrů by to neměl být problém.Bylo to hrozně navolno.

20. června 2006
avatar uživatele
80 %

I když tam byly jen dvě postavy, bylo to hodně napínavé. Oba herci působili hodně přesvědčivě, hlavně Tara ze začátku se bála a bylo vidět, že ho fakt miluje. Pak ale jak si udržela chladnou hlavu, chovala se skoro bez jakýchkoli emocí. Souhlasím ale s tím, že to je film, na který se dá podívat jednou a stačí to.

20. června 2006
avatar uživatele
70 %

I když v celém filmu hrají pouze dvě postavy, dalo se na to koukat a celkem mě to i bavilo. Zajímavě natočené, místy napínavé.

19. června 2006
avatar uživatele
Pony
...
30 %

Depresivní

No byla jsem mírně otřesena. Děj celkem ušel, ale ten Mitch byl děsnej. Chudák holka. Musím říct, že mi stačilo tenhle film vidět jen jednou. Včera jsem se koukat nevydržela. Je dost depresivní.

19. června 2006
avatar uživatele
20 %

Samotný děj mě docela zaujal. Ale celý film je nedotažený, i když se snažili. Není to moc vidět. Nebavil mě. Tara Reid nehraje přiliš přesvědčivě a její manžel je moc obyčejný. Vůbec nevybočuje z normálu. Čekala jsem nějaké šokující zjištění, ale bohužel, Ostrov smrti nemá vůbec žádné vyvrcholení, ani překvapivý konec.

19. června 2006
avatar uživatele
90 %

dobrý x))

No, jak widím, tak asi překvapím, ale mě se ten film fakt líbil, ostrov působil velmi zajímavým dojmem, taky děj a konec se mi líbil, přišel mi vážně skvěle natočený.

23. května 2006
avatar uživatele
30 %

No nic moc....nezaujal mě děj a dá se říct že skoro nic....a strašně mě štvalo jak Tara Reid měla furt pootevřenou hubu....strašně mě to znervóznovalo

22. dubna 2006

...

Mno, je to takovej průměrnej filmík..líbilo se mi to, to sice jo, ale není tam téměř nic, co by mě nějak zaujalo..nějaká klíčová scéna-prostě nic..

26. března 2006
avatar uživatele
40 %

No, tenhle film mě moc nezaujal, ten nápad by sice mohl být celkem zajímavý, ale jeho realizace dost pokulhává. Atmosféru to mělo takovou nijakou, většina scén byla nedotažených a něco se tam začalo dít až na konci. Plus Tara Reid, kterou opravdu nesnáším, a její nepovedený kolega, ti ten film opravdu nezachránili, spíš naopak.

24. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

TYPICKY AMERICKY..

..film, ktery me prilis nezaujal. Vsak jo, chvilemi me i bavil, ale ta hlavni hrdinka vubec neuvazovala, a tak jsem z ni chvilemi byla taky pekne na nervy. No, vydrzela jsem u toho az do konce, ale ze bych z toho mela nejaky perfektni dojem, to se rict teda neda.. Ale presto mel trochu neco do sebe..

1. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Kjůl :)

Dost dobrej film, kterej je natočenej celkem realně a nikdo neví jestli právě jeho partner není takovej psychouš jako v tomhle filmu.Moc se mi líbí, že v celém filmu hraje maximálně 10 herců...hlavně pak když se skoro celý film odehrává na jednom místě.

19. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Ostrov Smrti

Od tohodle filmu jsem čekala víc. Nevím proč, ale prostě to tak je:)) Docela mě zklamal, protože hned na začátku jsem už věděla, jaký bude konec. Tohle nemám na filmech ráda, kdy na začátku vím, jaký to bude na konci. Ale zase musím uznat, že zpracovaný to nebylo nejhorší...

1. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

čekala jsem víc

I přes to ,že se mi Ostrov smrti líbil,v duchu sem očekávala oněco víc od hlavní mužské postavy,aby byla více tajemnější.

18. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

ujde

tak první hodina je celke nezajímavá ale jinak se mi to docela líbilo i když to bylo takoví tršku přehnaný

17. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Atmosféra

Musím uznat, že film má při tak jednoduché zápletce neuvěřitelnou atmosféru. Několik zdařilých lekaček a scén, kdy se společně s hlavní hrdinkou modlíte, aby se nic nepodě**lo. Držíte jí palce a musím přiznat, že jsem se do ní vcítili a to i přesto, že jsem se filmu nevěnoval na 100% a dělal jsem při jeho sledování dalších tisíc věcí. Přesto mě něčím oslovil a to někdy nedovedou filmy, kterým se věnuje veškerá pozornost.

17. listopadu 2005