home
Ostrov hrdlořezů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Film Ostrov Hrdlořezů je slabý nadprůměr. Dějově to zas až tak hrozné není, divák se nenudí, je tu spousta akce. Ale to je zřejmě trochu ten problém. Filmaři udělali hlavní hrdinku tak odvážnou a skvělou jako Laru Kroft v pirátských šatech. Je tu víc hloupých scén i právě v těch akcích než může divák snést. Za mě 60%.

21. března 2012
avatar uživatele
100 %

Proč ně?

Piráti. Tohle téma bylo již mnohokrát zpracováno a pokaždé přinese něco...Tenhle film mám opravdu rád a nedovedu pochopit, jak může být jedním z největších filmových propadáků všech dob. Ano, něco ve filmu je trochu přitažené za vlasy, možná že někdy nejsou výkony herců až tak skvělé, ale jinak? Určitě lepší, než banda nesmrtelných kostlivců nebo bláznivý Jack Sparrow běhající s truhlou po ostrově...Takže z mého hlediska se mi Ostrov Hrdlořezů dost líbil a dám 100%

8. září 2008

35%

Super skvělá nudnost plovoucí na vlnách jak hovno v záchodě. Koukáte na to, ani nechápete proč vlastně a při nejbližší příležitosti spláchnete do stok, kam taky patří. Vrcholně nesympatický Matthew Modine mě stihl otrávit během první scény, ve které se ukázal. A jako bonus "půvabná Morgana"... na čtyřicet let možná, ale v téhle roli ani náhodou.

18. července 2008
avatar uživatele
70 %

Pirátský filmi jsem měl vždycky rád, ale toto bylo chvilkama přehnaný a dost věcí mi tam nesedělo. Naštěstí to trochu zachránila závěrečná bitva na lodích.

28. září 2007
avatar uživatele
100 %

PROČ NE?

Mě se ten film opravdu líbil. Vůbec mě nepřipadal jako "největší propadák všech dob"!!!!!!!! A Geena Davis to podle mě taky zahrála skvěle. Já tomu filmu prostě asi nemůžu nic vytknout - až na pár chybiček, ale ty se najdou ve všech filmech, ne? Klasickej příběh o pirátech, pokladu... PROČ NE???

18. července 2007
avatar uživatele
100 %

NEODSUZUJTE

Ostrov hrdlořezů sice má nějaké ty chybičky, ale na rozdíl od filmu Pirates of the Karibic je realistější, protože nemá v ději žádné kostlivce ani vodní příšery. Jen se mi na tom filmu nezdá, jak si Morganův otec dal mapu do hlavy. Jen doufám, že si tu hlavu nerozřízl už přet tím!?!

12. července 2007
avatar uživatele
60 %

CUTTHROAT ISLAND BY 2MIG1

od filmu, kterej nese označení "největší filmovej propadák všech dob" (nepředčil ho náhodou pluto nash eddie murphyho?) bych rozhodně čekal něco daleko horšího... ostrov hrdlořezů je prostě jenom takovej slabší odvar něčeho, co mělo o pár let pozdějc připlout z karibiku.. .oproti karibičanům má ovšem tenhle odvar i několik výhod - neni tak nemožně překombinovanej a zamotenej, má přijatelněší dýlku a hlavně geena davis neni jako pirátka tak nesnesitleně trapná jako její kolegyně keira...

8. července 2007
avatar uživatele
60 %

Ve své době to nebyl vůbec špatný film z pirátského prostředí. Avšak dnes, v době Pirátů z Karibiku působí trochu uboze. Akční scény nejsou špatné, hudba je dobrá, příběh ucházející, ale už mě to nebaví tak, jako dřív.

8. července 2007
avatar uživatele
30 %

Oproti mnohem komerčnějším Pirátům z Karibiku je Ostrov hrdlořezů pojat o něco komorněji, což dokazuje i kamera, která neustále zabírá obličeje zblízka. Když už jsme u kamery, musím říct, že režie byla poněkud prkená. Navíc hudba, hlasitá po celou dobu, doprovází i ty nejobyčejnější scény. Nemluvě o naprosto pitomých dialozích, které zní tak hloupě, že to vypadá jako by je vymýšleli za běhu, poměrně ošklivé výpravě a kostýmech a otravné Geeně Davis.

30. června 2007
avatar uživatele
50 %

No film neni zase tak kvalitní jako jiné filmy o pirátech (např. Piráti z Karibiku), ale určitě ho zas tak moc neodsuzuju. Pro dlouhé sobotní odpoledne je tak akorát. Děj je klasický o pirátech a pokladu, prostředí celkem fajn, herci nic moc a hudba taky neoslnila. Já osobně ho už zas tak vidět netoužim.

30. června 2007
avatar uživatele
60 %

Geena Davis

Je to zajímavá dobrodružná pohádka, ale mezi pirátskými filmy patří k těm horším. Na filmu mě nejvíc zaujaly kulisy a pěkné prostředí, ve kterém se děj odehrává.

29. června 2007
avatar uživatele
100 %

Filmy o pirátech se mi sice líbí, ale Piráti z Karibiku (hlavně Prokletí Černé perly) jsou holt lepší, nevím jaký film o pirátech by je mohl překonat jak v oblibě, tak v kvalitě.

19. června 2007
avatar uživatele
40 %

no nic moc,tenhle film se mi nijak moc nelíbil a moc mu neholduji.nechám si ho klidně ujít a ani mě to mrzet nebude.Všechno se povést nemůže...

19. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Tento film jsem viděla poprvé když jsem byla ještě opravdu malá. Už v té době se mi moc líbil. Je dobře natočený.

6. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Děj opravdu dobrý, pěkné zpracování filmu o pirátech. Ale Geena Davis se mi zdála až moc "drsná". Aby vedla celou loď pirátů, to bylo trošku přehnané. Už jsem viděla v mnohem lepších rolích. Jedna z jejích méně zdařilých rolí.

20. února 2006
avatar uživatele
10 %

Hrôza

Podľa mňa to bola strata času.Určite sú ja lepšie filmy s pirátmi napríklad Piráti z Karibiku....
Aj s lepšími hercami

28. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

lol

Tak trochu se mi to moc nezdálo:-/ Námořní bitvy byly jediným dobrodružným a opravdu poutavým prvkem...tak přesvědčte se sami no:))

20. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Pirati

Velmi posobyvy film o piratoch ktorym velila zena a ktomu mala uctu muzstava co sa na tu dobu nevidalo casto.Velmi posobyve namorne bitky

13. ledna 2006
avatar uživatele
weri
...
60 %

Ne, děkuji

Další z řady příšerných filmů, které vidíte jednou a bohatě Vám to stačí. Jediným kladem mohou být námořní bitvy. Záporů je celá řada. Jmenovitě chybějící zajímavý a poutavý děj, nelogičnost některých scén, nudná atmosféra bez jakéhokoliv prvku dobrodružství(je to přece dobrodružný film?). Pokud náhodou přemýšlíte o shlédnutí tohoto filmu, tak rychle couvněte, protože to opravdu nestojí za to.

13. ledna 2006