home
Opuštěná

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Abandon

Film je spočátku dosti tajemný a nepochopitelný, i když má spád a taky celkem super zápletku... Katie hraje přesvědčivě studentku slušňačku jako vždy... heheheh, ale jaxe říká tichá voda behy meje...

15. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Překvapení na 1. místě

Ze začátku jsem byla poněkud znuděná, na mě měl tenhle film trochu moc dlouhej rozjezd. Pak jsem si nějak začala představovat, jak by to asi tak mohlo být, ale takovýhle závěr jsem nečekala ani za nic! Bohužel mě ale mrzí, že mi to celý přišlo poněkud táhlý...

24. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Jo ten herec je krásný, ale samotný film je dost zajímavý, nenapadlo mě že by to tak skončilo a ta poslední scéna ... hodně zajímavý filmík.

19. dubna 2007
avatar uživatele
ivin
...
60 %

Nemyslím, že to bylo něco přecratného a nepřekonatelně báječného, ale koukat se na to dalo. Konečné rozmotání zápletky mě trošku překvapilo.

11. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Mně se tenhle film docela líbil. Nahrála jsem si ho kvůli tomu blonďatému hercovi, co tam hraje, ale když jsem ho zkoukla, tak jsem udělala jen dobře, protože celý děj jsem nevěděla, jak se film bude vyvíjet...konec mě hodně překvapil, to jsem vůbec nečekala! Ale poslední scéna skončila taky zajímavě! Bylo to napínavé a mrazilo mě při tom v zádech.

2. dubna 2007