home
Na stromě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Film jsem viděl před lety, ale nijak mě moc neupoutal. Je to asi jeden z nejméně povedených filmů s Funésem. Ale nevím, až budu mít příležitost se podívat ještě někdy jednou, možná při hodnocení přídám... Třeba jsem film nepochopil a dnes vyzní jinak.

19. října 2006
avatar uživatele
20 %

Poprvé jsem to viděla tak před deseti lety, od té doby jej nevysílali, až nedávno. Asi ale věděli proč. Námět to byl zajímavý, ale jinak se mi film skoro vůbec nelíbil. Byly tam povedené scény, ale ty nezáživné bohužel převládaly. Tohle a Zelňačka jsou podle mě Funesovy nejhorší filmy(co jsem viděla).

28. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Myslím, že se z filmu dalo získat hodně víc...i když je tam celkem dost věcí, které k těmto filmům patří - nevrlý Funes, záběry na přímořské letovisko, četníci, trochu podroušený farář, záměna,... - je celkem divný konec. Dohromady sečteno-kdyby posledních 20 minut mělo jiný, daleko lepší scénář, hodnocení by jistě vypadalo jinak...

10. července 2006
avatar uživatele
40 %

Stromeček

Tak tohle je ten nejhorší film s Louisem De Funésem, jaký jsem měla tu smůlu vidět. Kam se hrabe na četníka nebo na Křidýlko nebo stehýnko! Děj slabý, zakončení si nezaslouží komentář, jen obsazení celkem dobré. Herci to zachránili, jinak bych tomuhle filmu dala tak 10% :-(

10. července 2006
avatar uživatele
30 %

Když jsem v programu viděla zmínku, že je to francouzská komedie a ještě k tomu s Funesem, těšila jsem se na legraci. Začátek mě ale vůbec nezaujal a chtěla jsem to vzdát. Když uvízli na tom stromě, začala jsem se trochu bavit (opravdu dobré ale bylo asi jen to Funesovo pití vody z ostřikovačů). Konec byl ale vyloženě divný a můj celkový dojem z filmu je tak trochu rozpačitý. Abych to shrnula: kdo se nedíval, o nic moc nepřišel.

10. července 2006

Opravdu slabota

Tento film je pravděpodobně nejhorším filmem, který jsem s Luisem de Funesem viděl... jeho jednoznačně nejlepší serie byla ta četnická a tady tento pokus o jiný film nebo jak to nazvat prostě nevyšel... není tam nic originálního, nic zajímavého a neumím si představit srovnání s jakýmkoli četnickým snímkem. Bohužel.

9. července 2006