home
Mrtvá hlídka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
konz
...
40 %

...

No! chvilkama jsem film chapal, chvilkama jsem ho nechapal a pak jsem se chvilkama ztracel a pak to bylo zase v pohodě. Par scén bylo v klidu, zbytek nic moc.

24. února 2010
avatar uživatele
60 %

Na niektore sceny to bolo celkom dobré, neviem teda ale pri tomto filme som nemohol obsediet akosi ma nudil. Zo zaciatku som myslel ze to bude nieco ako super horor z obdobia vojny ale sklamal ma

7. března 2009
avatar uživatele
100 %

Pro ty, co čekají horor, je Deathwatch možná zklamáním. Pro ty, co čekají válečný film, je zklamáním určitě. Já čekala průměrný film a byla jsem překvapena. Po celou dobu jste napjati, co bude dál a prostupuje vás nepochopitelný pocit úzkosti, který neskončí ani po závěrečných titulkách. Deathwatch je kvalitní film plný typických obrazů, jako třeba hlína s deštěm nebo ten osudný ostnatý drát - tolik typické pro válku.. A rada na závěr: Nečekejte průlomový film. Zbavte se předsudků a bojte se. :)

21. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Parádní

Tento film jsem zkoukl jen ze zvědavosti, ale potom co jsem se dodíval tak musím říct, ža se tvůrcům povedl více než dobře. Celý film na mě působil velice tísnivým dojmem, který jsem ještě nezažil. Osobně věřím na zhmotnění zla, kterého v obou světových válkách bylo hodně a proto bych tento film nezatracoval kvůli pro někoho rádoby fantasy zápletce. Film se mi velmi líbil.

17. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Film se mi líbil. Prostředí, postavy i hudba byly hodně dobré. Jen mám trochu mišmaš v tom konci. Umřeli, neumřeli, měli haldy, nebo co?

9. června 2007
avatar uživatele
80 %

Hmm, moc pěkné

Ze začátku jsem moc nevěděl o co se jedná, bylo mi řečeno, že je to horor a oni tam válčí. Ovšem do čtvrt hodiny se z toho vyklubala jedna z nejnapínavějších věciček, které jsem mohl zkouknout. Děsivé šílenství, doprovázející ty vojáky, bylo perfektě zpracované, taktéž ponurá hudba, no a ten konec, prostě moc dobrej filmeček.

27. března 2007
avatar uživatele
100 %

GoooD...!

tenhle film jsem viděla již několikrát, a moc se mi líbil.... musí se u toho přemýšlet. To mám ráda... Zprvu jsem byla skeptická, ale po chvíli se mi to zalíbilo. Fakt. Doporučuju!

8. března 2007
avatar uživatele
60 %

Až na ten konec...

Velice dobrá kombinace válečného filmu a hororu. Poutavá atmosféra války a vojáci v beznaději. To je ta správná realita. Konec je ale docela zamotaný a u mě bylo zapotřebí hodně přemýšlení, abych si ho nějak odůvodnila.

18. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Válečných filmů z první světové války je celkem málo a pomalu by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Ale tenhle je poněkud zvláštní... Směsice psychologického hororu a válečného filmu se opravdu moc nevidí, ale vcelku je to zajímavá podívaná. Scény ze zákopů, plných bahna , všudypřítomných krys a rozkládajících se mrtvol , jsou nesmírně frustrující a nutí diváka položit si otázku, jaký vůbec ta válka měla smysl! Jako psychologický horor působí Mrtvá hlídka dost věrohodně a dobře dokáže vtáhnout diváka přímo do děje, který je místy dost krutý. Filmu také vévodí dokonalé hudební zpracování, které je u hororů dost důležité. K těm negativním věcem řadím scény s pohybujícím se ostnatým drátem, které působí dost lacině a také fakt, že ke konci filmu je už trochu zmatek a méně pozornému diváku by mohly některé věci snadno uniknout. Co na závěr? No, viděl jsem už lepší filmy než je tento, ale špatný určitě není, určitě se na něj ještě někdy podívám.

21. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Dobrý

Tento film se mi zdá dost napínaví a velice se mi líbí. Některé scény třeba probodnutí tím drátem se mi líbí dost krve ... prostě správný horor

5. března 2006
avatar uživatele
keps
...
80 %

Vojnovy horor

Dost teda nezvykla kombinacia zanru, dokonca tu zaznelo sci-fi-no to asi nie. Mne sa filmik celkom pacil, ma taku zvlastnu atmosferu, ze som sa pri nom celkom bal. Proste sa mi zdalo celkom normalne ze vojaci uprostred vojny maju haluze z toho plynu a tak. Ale ten koniec som nechopil, dam si vysvetlit od zdatnejsich!

19. listopadu 2005
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Tento film se mi moc nelíbil. Čekal jsem nějaký válečný, ale z toho se vyklubal Scifi horor. Je to takovej obyčejnej film s nic moc dějem...

Kdysi dávno