home
Město duchů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

SLOWLY

Filmy, ktorých dej je založený na konverzácii hlavných hrdinov, a zvlášť komédie, sú určite pre náročnejšieho diváka. Tvorcovia tohto snímku nesklamali a príbeh o zubárovi, ktorý vidí duchov, je vtipný a vôbec nenudí. Práve naopak, vďaka mnohým vtipným scénam film ubehne veľmi rýchlo. Napriek tomu, že Vás smiech pri tomto filme nezloží zo sedačky, pre večerné príjemné posedenie je viac ako vhodný.

5. října 2015
avatar uživatele
E Š
...
70 %

Vtipná komédia, a to pána v hlavnej úlohe ako herca vyslovene neznášam. Nenávidím. Nemôžem vystáť. Ale toto bol ok.

14. července 2013
avatar uživatele
70 %

Ghost Town

Pohodový film, který si asi nezapamatuji déle jak den či dva, ale i tak si pamatuji, že byl dobrý. Prostě přirozený bez trapností. Takový sympatický.

23. února 2011
avatar uživatele
70 %

Téa Leoni

V závěru je to příjemný romantický film, ale jinak je to spíš duchařská komedie, která sice nesrší spoustou vtipů, ale pár komických situací pobaví.

2. ledna 2011
avatar uživatele
70 %

Dobra myslienka no to ze zubár Pincus bol cely cas neprijemny clovek a na konci ze sa zmeni som akosi cakal. S tymi duchmi ako mizli sa mohli tvorcovia lepsie pohrat. Mohli zobrazit viacero duchov, stale sa to tocilo len okolo zubara, jeho neprijemneho prenasledujuceho ducha a jeho vdovy. Uz ma to miestami nudilo, skratka aj v nazve filmu je dané "Mesto duchov" ale nie, ono sa to takmer stale toci len okolo tychto troch

8. ledna 2010
avatar uživatele
60 %

Po dlouhé době jsem si pustila něco odlehčujícího. Nedá se říct, že by mě tento film zklamal, ale nic ve mně nezanechal... Jakože jo, viděla jsem, dobrý...nic víc. Na druhou stranu musím vyzvednout hlavního hrdinu, kterého ztvárnil britský herec Ricky Gervais a který byl tak mile nemilý, příjemně nepříjemný:) Dále také jistě stojí za zmínku Greg Kinneear, který byl opravdu charismatický:) Film neoplývá ani romantikou, ani humorem, přesto není nijak špatný. Mile mě také překvapil konec, který byl nečekaný:) Prostě...lehce nadprůměrná komedie, bez chuti a bez zápachu.

31. října 2009