home
Líbáš jako ďábel

NÁZORY K FILMU

Povedená komedie, ale první díl byl lepší. Zápletka s teroristy dost vykonstruovaná a postava Terezy Kostkové mi přišla dost zbytečná, film kazila.

6. srpna 2013
avatar uživatele
40 %

Jednotku som nevidel, ani som nevedel, že existuje. Tvorcovia prekvapili natáčaním v Maroku, celkom slušné spracovanie, takisto kamera a kvalita. Som prekvapený ale toto nie je môj žáner ktorý by som mohol pozerať a bol z neho "na vetvy".

20. ledna 2013
avatar uživatele
80 %

Myslím že laťka filmu se po prvním úspěšném dílu drží stále vysoko, takže nejsme svědky upadajících "dvojek". Myslel jsem, že úsek dovolené v Maroku bude jen epizodní záležitostí, nakonec se z toho stalo hlavní pouto filmu, a ikdyž mám radši české prostředí, a to i ve filmu, tak jsem si zvykl. Jednička pro mě bude v rámci těchto dvou filmů lepší, ale i tak tato podívána stojí za to.

25. listopadu 2012
avatar uživatele
90 %

Sama Marie Poledňáková prohlásila, že se bude nejspíš jednat o její nejlepší film. Líbáš jako ďábel je sice vyjímečně povedený, ale starou klasiku v podobě Jak dostat tatínka do polepšovny nepřekonal. Od pokračování se většinou nečeká nějaká bomba, ale tím, že je zasazen do ciziny a je tomu dodána jistá absurdita se vyhoupl na stejnou úroveň. Zajisté vás ohromně pobaví. Stačí se nechat unášet a nepřemýšlet moc nad pravděpodobností takových situací...

6. června 2012