home
Láska nic nestojí

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Christina Milian

Místy je to zábavná komedie, jako třeba počáteční nervozita Alvina vedle Paris. Ale filmů, kde někdo opustí své kamarády, aby se dostal do uznávanější partičky, je dost a tento nijak nepřevyšuje ty ostatní.

11. května 2009
avatar uživatele
100 %

Christinaaa

Tomuto filmu dávám 100%, i když je to přehnané, ale nemůžu jinak, když vidím jak je zatím špatně hodnocen. Christina M. je nádherná žena a já kvůli tomu, že hraju basket a poslouchám Hip Hop jsem si tenhle film zamiloval. Zápletka byla zajímavá a poutavá. Určitě Vám doporučuju se na tento film podívat. Já si ho pustím určitě ještě několikrát. Jestli se Vám nebude líbit děj, překrásná Paris Vás urdží u obrazovky! :)

23. února 2007
avatar uživatele
50 %

Tenhle film je sice nic moc, ale aspoň myšlenku beru. Znám dost lidí, co si hrajou na to co nejsou a vážně občas se musim smát, když je vidim ! Takže tem film o Alvinovi je teda průměrnej, ale kluci, sou tam aspoň pěkný roštěnky ;)

23. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Tak když jsem se chystala na tenhle film, těšila jsem se na příjemnou komedii, ale opravdu doporučuji vyhnout se jí obrovským obloukem... Jediné co Lásce dává jakž takž šanci je snad jen celkem slušná hudba.

8. prosince 2006