home
Kousek nebe

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Pro mě naprosto neznámý film, narazil jsem na něj opravdu náhodou, nikdy předtím jsem o něm neslyšel. A docela mě překvapil. Tíživá atmosféra minulého režimu, ještě umocněná zdmi kriminálu, byla opravdu působivá a křehký příběh, odehrávající se v tomto prostředí, neméně působivý.

25. května 2011
avatar uživatele
70 %

I když se sem původně na tento film těšil, nezaujal mně natolik, kolik sem očekával. Řešení milostných vztahů je zde více prosazeno než ona doba. Tento pesimistický snímek nezavrhuju, ale ani ho nemusím.

15. února 2009
avatar uživatele
30 %

Upřímně řečeno mě Kousek nebe vůbec nenadchnul. Asi jsem málo romantická, ale z filmů o vězních z 50.let upředňostňuju spíš ty realističtější... Tohle bylo sice krásné, ale tak nějak nepravděpodobné.

10. března 2008
avatar uživatele
80 %

Tatiana Pauhofová

Vedle všech těch tragédií, působí příběh hlavních hrdinů opravdu mile a romanticky. Takže film na mě příjemně zapůsobil i přes ten hrozný děj kolem politických vězňů.

8. března 2008
avatar uživatele
100 %

český filmy zrovna nemusim, ale tenhle byl absolutně skvělej...komunismus znám tak max. z vyprávění a z učebnic dějepisu...prostě skvělej filmik:)....

23. července 2007

Filmy na tohle téma mě celkem zajímají, takže už jsem jich viděla spoustu, a musim říct, že jsem čekala trošku víc. Děj byl chvilkama nudný a jako všechny filmy s takovou tématikou samozřejmě depresivní. Jinak herecké výkony v pohodě.

15. července 2007
avatar uživatele
80 %

Viděla jsem tenhle film u nás ve Varech na fesťáku, hrozně se mi líbil. Vážně se musim přiznat, že jsem potlačovala slzu. Herci jsou mi milí!!

6. června 2006
avatar uživatele
100 %

Luboš:)

Náááádhernééééj film, byla jsem na něm v kině se školou, a i přesto, že někteří kolem mě měli opačný názor já zůstanu u sta procent, hlavní hrdina je naprosto dokonalý, v některých scénách mi ho bylo strrraaaašně líto, třeba jak měl díru v noze, chudáček, k tomu děj a hudba...Děkuju, že nás na to vzali! Prostě SUPER!!!!:)

20. prosince 2005