home
Kdopak to mluví 3

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
konz
...
30 %

...

No co dodat? snad jen že sklamání. Jako filmy o zvířatech nejsou až tak špatné, ale jen jak ty zvířata začnou mluvit je to d prd***... Trojka už podle mě nemusela spatřit světlo světa. Toť můj názor...

13. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

no jooo no

Ach ti pejsci... Filmy kde mluví pejsci a vůbec jakákoliv zvířata jsem neměla nikdy zrovna v lásce... Ale v kdopak to mluví se to dá docela ospustit... teď už bych film hodnotila hůř, ale budu se řídit podle dojmů z dětství a tehdy se mi film mooc líbil...takže těch 70 % mu prostě dáám :)

9. března 2008
avatar uživatele
40 %

nejhorší z těch tří dílů,děti?fajn dobrej nápad, ale cpát tam mluvící psi už je přehnaný,navíc ta fena je taková ošklivá...

20. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Skutečně snad jediným plusem je vánoční atmosféra na kterou mohou tvůrci žehrat ve vánočním čase. jinak ve srovnání s předchozími díly suverénně nejhorší klasicky docházející dech.

19. října 2007
avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Rozhodně dobrá komedie, ale originalita je ta tam a komentář psů není zdaleka tak povedený, jako ten dětí v minulých dílech. Rozhodně stojí za to ji vidět a doplnit si tak příběh, ale staré dobré časy Mikeya a Juli sou nadobro pryč. Narozdíl od předchozích dílů stačí tenhle vidět nednou.

21. srpna 2007

Jenomže když už děti mluví, tak museli přidat někoho, kdo nepřestane komentovat věci kolem sebe. Podle mě je tenhle díl stejně super jako předchozí dva!

11. července 2007
avatar uživatele
100 %

1,2,3 a dost...

Souhlasím s názorem, že přidáním psích představitelů se úplně změnila pointa filmu. Ale mě se to líbí ať tak či tak. Zase to dostalo novou nečekanou obrátku! Celkem jsem se těšila na konec, abych zjistila, jak dopadne vztah dvou úplně rozlišných psích hrdinnů (i když bylo jasné, že to bude happy-end). Ale už stačilo...další čtvrté pokračování už si nedovedu představit...co by ještě přibylo???

9. února 2007

nuda nuda nuda a ještě jednou nuda.to že tam udělali zápletku se psama to mě docela dožralo.uplne znicili pointu co si delali u predchozich 2 dilu

2. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

tenlhe díl je oproti předchozím dvěma vlastně úplně něco jíného a o to je film kouzelnější.Není to sice zázrak jako jednička,ale film to je docela dobrý a rozohdně o něčem jiným...

19. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Mluvící pejsci

Srovnávat s 1 a 2 nebudu. Ale na tomhle filmu se mi líbí ta vánoční atmosféra. A ten konec je božskej.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Mimina mluví potřetí... Tentokrát mluví psi a je to zase to samé. Pokud bych měla porovnat s druhým dílem, tak z tohohle dílu mám lepší pocit, ale pořád se to tomu prvnímu nehrabe ani po kotníky.

10. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Tak tenhle díl je určitě ze všech nejhorší. Vážně asi nikdy nepochopím, proč američani musí skoro u všech filmu dělat trilogie. U tohohle film jsem myslím i usnula. Kopie předchozích dvou dílu, pro změnu se psy.

3. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Jen tak...

No tak tady už chválit nebudu. Pokud se mi předchozí dvě pokračovnání něčím zalíbila, tenhle film ničím. Taková strašná slátanina...aby ten film vůbec dali dohromady...

9. října 2006
avatar uživatele
80 %

Trošku mi to připomíná Doktora Dolittla, ale i tak je to prostě bezvadný film. Prostě sranda od začátku do konce.

16. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Škoda, že trojka upadla do takové křeče. Autoři se sice snažili seč mohli, ale jde tady spíš o trpěného potomka prvních dvou dílů série, než o nějaký převratný filmový zážitek.

10. března 2006
avatar uživatele
60 %

Trochu horší

Takže opět musím s body dolů, protože to není dobré jako dvojka a už vůbec ne jako jednička. Pořád se na film dá koukat, zpříjemní odpoledne, ale prostě to není ono. Tvůrci už neví co by ještě vymysleli, aby se mohlo točit pokračování, tak dětem koupí psy. No, postrádá to nápady.

26. února 2006
avatar uživatele
30 %

Nevím, jestli bylo nutno točit i třetí díl, protože děj je ještě divnější, než v díle druhém. Tentokrát přichází dva psi. Nic moc. Když se snaží vtipkovat, není to příliš vtipné, jen mi trošku vyloudili na tváři úsměv. A tak je to i s celým filmem.

6. února 2006

šílenost

Tak tenhle díl mi přišel trochu vydřenej a už to neni ta parádní odlečující komedie jako byla jednička - ne, tak tenhleten díl, vždycky ráda vynechán.

5. února 2006

Trojka už mě teda nezaujala vůbec. Tyhle filmy já moc nemusím. Už je to obehrané, pořád se to opakuje. Nuda.

5. února 2006
avatar uživatele
30 %

tak tohle už nám úplně sjelo z kolejí.. námět už je silně otřepaný, úsměv na tváři si budete muset vyvolat tak maximálně sami..

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

I třetí díl je pěknej..ale přesto už neni tak dokonalej jako ty dva. Jinak pejsi byly super, zvláště Roks:-)

4. února 2006
avatar uživatele
100 %

Podarene

Aj ked trojka uyź neni taka dobra ako boli ostatne pokracovania ale aj tak ma nieco do seba.To asi vdaka tym hafom

4. února 2006
avatar uživatele
60 %

Daphne

Komentáře mi už nepřijdou tak zábavné a to kouzlo, které měl první díl se už úplně vytratilo. Pobavilo mě jen pár maličkostí okolo zvířat.

4. února 2006