home
Hlava rodiny

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

Normálna komédia

Lepšia, ako jej pokračovanie, ale inak stále nezaujímavá v tom množstve ostatných komédií.

2. srpna 2017
avatar uživatele
60 %

Už dopředu jsem si tento film zaškatulkovala do kategorie ,,neurazí-nenadchne" kterou určitě všichni tolik zbožňujeme... Ale světe div se, bylo to o třídu lepší a párkrát jsem se docela slušně pobavila. Příběh byl sice klasický a podaný tím nejklasičtějším způsobem jakým to šlo, ale nijak mi to nevadilo Steve Martin a jeho grimasy ze začátku ušly, pak spíš lezly na nervy. Diane Keaton už měla lepší role. A slečna dcera (pro mě neznámá herečka, na jejíž jméno si nevzpomenu) podala standartní výkon, který ničím nevybočoval. Mohlo být hůř

11. září 2011
avatar uživatele
0 %

Tohle má být komedie?? to je urážka slova komedie! Jsem se u toho bavil asi jako u sledování keců z našeho parlamentu. Hrozná konina. Smát se tomu snad ani nedalo.

8. března 2010
avatar uživatele
50 %

Film Hlava rodiny letos dosáhl plnoletosti, a tak si troufám říct, že už jde o jistou "klasiku" americké komedie. A pravdu řečeno, patří mezi lepší americké komedie, celkem inteligentní a ještě pojednává o celkem klasické situaci - dcera se vdává a otec má div né infarkt !! Steve Martin není mým šálkem čaje, ale v tomto případě nevadí a i pobaví. Diane Keaton zase moc neznám, ale těch pár rolí, ve kterých jsem jí viděla, byly povedené a Diane je sympatická. Film mi rozhodně ničím nevyrazil dech, ale strávila jsem u něj příjemné sváteční odpoledne a aspoň mi utíkal čas nějak smysluplně ( i když...). 50% mluví za vše...

1. května 2009
avatar uživatele
80 %

Moc příjemná komedie, v některých situacích se možná někdo i pozná, občas je to snad i trochu přehnané, ale právě proto zábavné. Steve Martin a Diane Keaton se mi tu moc líbili.

8. června 2008
avatar uživatele
Lafi
...
80 %

Geoge

Sakra, tohle je ale parádní oddychovka, ze mě vypadlo, když jsem náhodou přepnul na novu. Hlavu rodiny jsem sice již kdysi dávno viděl, ale nemyslel jsem si, že by se mi mohla stále líbit. Ne, rozhodně tady nechci říkat něco o genialitě nebo jednom z nejlepších snímků svého života, ale rozhodně je to velmi dobrá taškařice. Příjemná výpověď otce, od něhož právě odchází jeho 'malá holčička'. Krom pár zbytečných trapností, jako bylo třeba přeparkovávání aut, si vlastně nemám na co ztěžovat. Steve Martin totiž hraje skvěle, i když mi v několika záběrech připomínal jiného komediálního herce - jméno schválně utajím, abyste mě neukamenovali, díky čemuž velmi zvyšuje výslednou kvalitu tohoto snímku... Dokonce i hudba je velmi povedená, jedná se o jakousi variaci na tradiční svatební znělky. No jak už jsem řekl, jako oddychovka se to opravdu povedlo, tahle komedie totiž neurazí, a ani nijak zvláště neuchvátí. Takže pokud se chcete pobavit, ale nechce se vám přílišně namáhat mozkové závity, neváhejte a zhlédněte tento snímek.

23. října 2007
avatar uživatele
50 %

mno,takový o ničem,...amíci se zas "pokusili" o komedii na téma svatba,z pohledu otce nevěsty...tenhle film fakt nemusim

15. října 2007
avatar uživatele
70 %

Remake Nevěstina otce

Vcelku milá komedie, která se za sebe pro tentokrát vůbec stydět nemusí. I když je v tom Steve Martin, vtipy nejsou vůbec přiblblé. Tedy někdy ano, ale tak nějak mile. Martin to táhne a umocněn skvělou Diane Keaton dali dohromady moc příjemný pár. Je to jedna z lepších rodinných oddychovek, která i přes časté TV opakování neomrzí. Ale přesto: pokud neznáte Nevěstina otce, Hlavu rodinu si skoro zamilujete. Pokud jste však dříve viděli film Minelliho s Liz Taylorovou a Spencerem Tracym v hlavních rolích, který Hlava rodiny "remakuje", budete nuceni srovnávat nesrovnatelné a hodnocení sakra klesne dolů. Já viděla dříve Hlavu rodiny a jen díky tomu zůstávám na sedmdesátce... :)

14. března 2007
avatar uživatele
70 %

Tato komedie asi není žádným zlatým hřebem americké kinematografie, přesto je to velmi milý a příjemný film, na který se dá koukat a občas se u něj i zasmějete. Myslím si, že přesně tento komediální žánr svědčí Stevu Martinovi a koneckonců i jeho herecké partnerce - Diane Keaton. Tento film se mi po zhlédnutí velmi zamlouval a klidně si ho někdy pustím znova.

13. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je náš rodinný film. Je fakt mco zabávný a i když jsem ho viděla asi 18256x nikdy mě neomrzí. Steve Martin a Diana Keaton jsou dobří herci a jako manželský pár se k sobě moc hodí. Takže nemůžu nic jiného, než dát 100%

13. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Kupodivu až překvapivě milá a nevtíravá komedie, což je zapřičiněno příjemným výkonem Steva Martina a navíc ještě zjeměno a doladěno k dokonalosti Diane Keatonovou. Zápletka Vám nic nového neukáže a dějové zvraty budou docela předvídatelné, ale nic jiného se snad ani u tohoto typu komedií nečeká. Největším překvapením pro mě snad byl fakt, že se i pokračování vydařilo skoro až nad očekávání.

29. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film uplne miluju. Steve to zahral skvele. Videla jsem to uz alespon stokrat, a pokazdy si to pustim hrozne rada.

14. září 2006
avatar uživatele
70 %

Hlava rodiny 1

Velice sympatický snímek ve všech ohledech. Ano, typická "američnost" se tu vyskytuje více jak Paris Hilton v bulváru, ale proč ne? My Češi máme možná tu výhodu, že se tomu, co považují v USA za normální, můžeme smát. Film je protkán poměrně nenásilnými grimasami a vtipnými narážkami a neuráží ani hereckými výkony - naopak - Steve Martin je skvělý stejně tak jako Diane Keaton. Doporučuji alespoň jednou se kouknout.

10. září 2006
avatar uživatele
50 %

Očekávala jsem nějakou bláznivou komedii, ale bohužel jsem se moc nezasmála. no, tak něco vtipné bylo, ale nepopadala jsem se zrovna za břicho. Má to být taková cesta za porozuměním, ale připadalo mi, že je skoro celý film pořád takový vážný.

22. července 2006
avatar uživatele
60 %

Klasická rodinná komedie...

Jako vždy jsem se u Hlavy rodiny dost pousmíval... záchvaty smíchu vám rozhodně nezpůsobí, ale rozhodně vám zvedne náladu. To hlavně Steve Martin, který měl v sobě stále ještě trochu vtipu, což už se tedka říci nedá - mno vzpomente si například na nového Růžového pantera. Když už chválím Steva, tak musím pochválit také P.M.Goetze a D.Keaton... která byla jako vždy okouzlující. Co jiného pochválit, mno už asi nic... ale jestli bych vám měl tendle film doporučit, tak to rozhodně udělám... je to taková rodinná klasika. 58,5%...!

22. července 2006

good

Tak tohle je můj oblíbený filmík. Ne, že yb to byla nejlepší komedie všech dob, ale šíleně se mi líbí....At už sqvělé herecké obsazení( za všehcny třeba Diane Keaton...), tag zápletka.... Když se člověk na tento filmík dívá, připadá mu realisticky ( protže tohle se opravdu může stát) a díky tomu ho hooodně zajímá...

21. července 2006
avatar uživatele
60 %

Rodina a její hlava

Tohle je docela vtipná komedie. Není nejlepší, ale je docela dobrá, pohodová, zasmějete se, odreagujete se. Navíc tu hraje moje docela oblíbená herečka Diane Keaton. No co více byste chtěli než pohodové odreagování u pohodové komedie?:-)

13. července 2006