home
G-FORCE

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
3ged
...
80 %

G-Force

Asi nejakčnější animák, co sem zatim viděl. Hrozně se mi líbí způsob, jakym je film natočenej. Kombinace hranýho filmu a animáku se v tomhle filmu fakt povedla.

18. března 2011
avatar uživatele
70 %

Speckles

Sice je to dětský film, ale je dost dobře udělaný a dokonce má i dějové zvraty a zajímavou akci. Tedy alespoň ve srovnání s jinými filmy pro mládež.

23. prosince 2010
avatar uživatele
90 %

Opravdu povedená pohádková komedie o tajných agentech. Myslím, že žádné dítě se u ní nudit nebude. Já dítě nejsem a rozhodně mě to pobavilo.

18. září 2010
avatar uživatele
90 %

Perfektná rozprávka :D Ziadna daleka buducnost ale pritomnost, a tá hudba do toho :D no nemohol som s toho, hned sa mi spestril den ked som si tento film pozrel. Tento film predstavuje snad vsetko co ma dobry film predstavovat.

8. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

G-Morče

Pro děti možná další kultovní zvířatko z holywoodu... byl tu již pes, želvy, panda, mamut, tučňáky, žralok, i holub... jsem fakt v očekávání co příjde dál ... (; každopádně jestli člověk nehledá žádný duchaplný drama, a stačí mu pohádka o agentech co momentálně nežerou mrkev, ale zachraňují svět, tak v pohodě nemám vůbec nic proti

15. března 2010
avatar uživatele
50 %

G-Force jsem hned od začátku považoval za neuvěřitelnou blbost. Už jsem jednou říkal, že jsem viděl už šimpanze hrát hokej, jezdit na skateboardu a psa, jak hraje fotbal, ale morčata, která mají představovat speciální jednotku agentů, vypadá jako blbost nad blbosti. Taky je to pěkná pitomost, ale k mému překvapení ne zas tak hrozitánská, jak jsem původně myslel. Tak v první řadě je většinou hodně důležité vysvětlit, jak by mohla být takových věcí zvířata schopná, alespoň mě na tom záleží. Jelikož tento film vypadá, že se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti, pak nemám moc velký problém s nápadem, že morčata mohou mluvit pomocí technologií. Stačí se obrátit na Chipmunky a vzpomenete si, že ti uměli mluvit jen tak. Ale trochu větší problém mám s tím, že vůbec někoho napadlo, že tuto jednotku financuje FBI. Ale berme trochu ohledy na celkový nápad filmu, proto mohu jakštakš tolerovat i další technologie v podobě miniaturního náčiní, vozidel, zbraní, a dokonce i veškeré vybavení v jejich obydlí. K příběhu, tak ten mě vůbec nijak nepřekvapil. Když už musí být morčata agenti, nemůže jít o nic menšího, než o záchranu světa. No, ještě že celý děj nezabírají Bůh ví jak promyšlené akce a podobné hovadiny. Není to příliš velká dějová odbočka, ale přítomnost scén ve zverimexu vůbec nebyla na škodu. Nemusel jsem proto pořád sledovat, akční scény s akční hudbou, která když zazněla, nebylo možné potlačovat smích. Jo a humor, i když morčata jsou digitální a dělají podobné věci jako lidé, ne vždy obsahoval jen trapné hlášky. Jelikož to jsou přece jenom morčata, humor související s jejich pohledem na svět někdy nebyl úplně dětinský. A samozřejmě oceňuji velmi vydařenou animaci jak zvířat, tak i ostatních efektů. Ovšem ještě bych chtěl vytknout někdy vážně trapné situace, jako nebývale velký zájem o chycení těchto morčat v podobě děsné autohoničky. Však to možná pochopíte sami. A ještě nemohu zapomenout na tak trochu zkopírované Transformers. G-Force bych znovu vidět nechtěl a určitě ho nikomu vyloženě vřele doporučovat nebudu, ale výsledek je skutečně lepší, než jsem čekal.

6. března 2010
avatar uživatele
50 %

Přiznejme si, kdo nemá rád chlupaté tvorečky oblých tvarů s korálkovýma kukadlama, něžným vzezřením, vystupňovanou žravostí a se zvuky, které vyluzují, samozřejmě myslím morčata, tak pro toho tento film není. V tomto případě se vše musí brát s nadsázkou a v mnoha případech se vyplatí přivírat oči, i ty co nemáme. G-force je daleko více filmem pro děti, než pro jejich rodiče, ale i tak si troufám podotknout, že i ti se pobaví. Já jsem sice podle občanského průkazu dospělá, ale duševně jsem opravdu stále těžce v pubertě a G-force se mi líbil. Vem čert trapný děj, který je omílán stále dokola, herecké výkony-nevýkony, počítačová morčata s dovednostmi takovými, že James Bond se může jít zahrabat, prostě morčátka útočí a jsou cool! Co také čekat od filmu pro děti...Přijatelná délka filmu, komedie spíš situační než slovní, tím myslím pohled na morčata, kdy vás baví jen ta představa, že váš domácí mazlíček je vlastně tajný agent. Co víc říct, taky jsem jednoho takového drobka měla doma spoustu let, v březnu tohoto roku zaklepal bačkorama, ořvala to celá rodina a já jsem ráda, že se nedožil tohoto pojetí "morčecího života", ještě by chytil bůhvíjaké manýry. Kdyby mi bylo 10 let, prásknu tomu 100% a jdu se pomazlit s morčákem, ale je mi o dost let víc, musím být trochu při zemi a navíc se nemám s kým mazlit, tak 50% jako zlatý střed. Nudu nečekejte, trhák nečekejte, ale za zmínku G-Force stojí. Navíc si po tomto zážitku dám dobrý pozor na to, jakou mouchu kde zamáčknu, kterého krtka budu chtít vyhubit a do zverimexu půjdu zásadně ozbrojena!:o) Šílené, vtipné, přirovnatelné k fantasmagorii, ale má šmrnc a "chlupy na svém místě"...

18. října 2009
avatar uživatele
10 %

Strašné

Takhle neskutečně blbý "kinofilm" pro děti nepamatuju od doby, kdy jsem byla nucena přežít Medvídka Pú. Ukecané, stupidní dialogy, slabé herecké (lidské) výkony, všechno se to táhne jako týden před výplatou... Těch pár zajímavých momentů si tvůrci vypleskali už do traileru, zbytek mi splývá do jednoho dlooooouhého utrpení. Komedie ani zdaleka, pousmála jsem se dvakrát. Nikdy více.

29. září 2009
avatar uživatele
40 %

Jako majitel, či lépe pániček, dvou morčat jsem se na G-Force prostě musel podívat. Už jen tak ze zvědavosti, přestože samotný popis zní dostatečně výstražně. Děj staví na klasickém modelu, ve kterém se nedočkáme jediného zvratu a jede se podle šablony "akční úvod, zvrat (zpravidla nespravedlná zásah zvenčí), spousta prázdných keců završených motivačním projevem, nato už jen závěrečná, jak jinak než úspěšná akce a nějaké vtipné plkání na závěr". Dokonce i složení týmu stojí na osvědčeném základě. Toť vše k originalitě, které snímek pobral minimum. S provedením je to o poznání lepší, i když nad úroveň průměru se dostává jen s velkými obtížemi. Hudební doprovod nijak neoslní ani neurazí, animace je sice úžasná a patří mezi to nejlepší, co jsem ve filmu viděl, ale naopak dialogy, vtip a logika celkově odpovídají spíše nízkorozpočtovému, po domácku dělanému filmu a úroveň snímku shazují rapidně dolů. G-FORCE nelze brát jinak než Bruckheimerův hold domácím mazlíčkům, což je od něj sice moc hezké, ale do kina ať příště podobné výtvory raději netahá.

24. září 2009

No, film se mi líbil hlavně proto, že zde vystupovaly morčata jako hlavní hrdinové. Mám jich pár doma a tak mě tento film zaujal. Myslím, že to je docela dobrá myšlenka a lidé se u tohoto filmu pobaví :-)

6. září 2009