home
Frankenweenie

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Moc hezký krátký film. Škoda, že jich Tim Burton nemá v rukávu víc. Zajímavé je vidět i delší verzi z roku 2012.

6. srpna 2013
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Pěkná pocta Frankensteinovi. Pěkný dárek pro Butonofily. Pěkná filmová jednohubka. Sice není tak plná atmosféry a neodsýpá tak rychle, jak by při své stopáži mohla, ale koukalo se na to pěkně. Vážně mi ale vrtá hlavou, jak z toho chce Burton udělat celovečerák... to si dost dobře neumím představit, protože ten námět stačí tak akorát na tu půl hodinu. No, jestli Burton nevycouvá, tak uvidíme...

28. června 2010
avatar uživatele
60 %

Jak už jsem několikrát zmiňovala, Tim Burton je můj nejoblíbenější režisér a strašně ho obdivuju...ale ne za toto dílo. Byť mi to trhá srdce, tohle mě zas tak moc nevzalo...místy to na můj vkus bylo tak zase...začátek byl pěkný, konec efektní,,,ale ta prostřední část nic moc. Ale jak všichni víme, Tim z toho vyrostl a bylo dobře... :)

28. října 2008
avatar uživatele
100 %

je to zajímavej krátkometrážní filmeček.Viděla sem ho teda jenom v angličtině, takže sem chvilkama nevěděla co řikaj, ale tak to zásadní sem pochopila ;)...herci sou dobrý, a Sparky samo taky.Tim je fakt borec.miluju jeho filmy!!!

20. února 2008
avatar uživatele
100 %

absolitně skvělej nádhernej filmeček,dobrý herci,pes:P ,úžasná hudba,Tim Burton je naprosto skvělej režisér...

20. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Barret Oliver

Film beru jako povedenou parodii, ale každopádně je to zajímavý krátkometrážní filmek s hororovým nádechem. Úžasná je hlavně hudba, která doprovází celý příběh. Zvláště pak hřbitov domácích zvířátek, nebo záběry černobílých dlaždic, když po nich přebíhá sešitý Sparky jsou hodně povedené.

26. ledna 2007