home
Druhá nebo první

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Tenhle film je prostě dokonalej. Skvělé herecké obsazení...k tomu není co dodat. Dojemný, ale přesto nádherný příběh...Na tenhle film se můžu dívat kdykoliv...Jednoznačně tenhle film u mě vyhrává:)

16. prosince 2010
avatar uživatele
100 %

Mě se ten film moc líbil. Dojemný příběh, který by se opravdu klidně mohl stát i v reálu, má opravdu kouzlo,a některé scény jsou vtipné, jiné dojemné. Konec je možná trošičku drastický, ale přece jenom je to příběh ze života, na to nesmíme zapomenout, a i když je to tak smutné, má to opravdu skvělé kouzlo. Takže abych to zhodnotila- mně se ten filmík moooc líbil, doporučuju a opravdu nechápu lidi, kteří mohou ohrnout nos nad takovým... no, skoro bych řekla uměleckým dílem, které nás dokáže chytit za srdce.

22. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

mno, tak to je drámo; Susan Sarandon a Julia Roberts = skvělý herečky, tak tenhle film se mi vážně líbil

2. května 2008
avatar uživatele
100 %

Miluju

miluju miluju prostě tenhle film miluju..moc mě to zaujalo a plakala jsem plakala...doporučuju!!!!

4. června 2007
avatar uživatele
90 %

Pěkný film. Celkem originální. Skvělé herecké obsazení. Je to film, kde vidíme, jaký je život... Jak dokáže zprvu šťastné ženě uštědřit takovou bolest a všechno kolem... Fakt se mi líbí

14. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film je hodně zajímavý už svým námětem, prostě není tuctový. Člověk má potom hodně o čem přemýšlet a i obsazení se povedlo. Člověk si dokáže představit, že by se něco takového mohlo stát i ve skutečnosti. Hezké, zábavné i dojemné.

24. září 2006
avatar uživatele
70 %

...

julia roberts a susan sarandon jsou v tomto filmu skvěle "sehraná" dvojka.. .obě hrajou skvěle a jenom mě trochu mrzí, že místama trpí tenhle film s opravdu silnym příběhem přemírou sentimentalismu... .ale to se dá u americkýho filmu čekat... :)

24. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

I když jsem to viděla asi před dvouma rokama, tak vím, že je to jeden z těch lepších filmů. Julia hraje skvěle a tohle jí rozhodně sedlo. Nejvíce se mi líbilo, jak si získávala lásku a důvěru dětí. Není to asi nic jednoduchého, ale v tomhle filmu se to povedlo.

24. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Krocan

Film se určitě bude líbit všem ženám. Milá romantická komedie, kde se vše točí kolem Susan Sarandon a Julie Roberts. Ostatní postavy jim jen pomáhají dotvářet předem jasný, ale poutavý příběh. Navíc místy i zábavný, zvláště Ben a Isabel mě dokázali pobavit.

24. dubna 2006
avatar uživatele
dris
...
100 %

Užasné

Tak toto je naprosto fascinujcí a krasných příběh!O dvou ženách jedna moderní druhá prektická.Koho si vyberou děti.Zášt manželky, kterou pomalu pojídá rakovina!A snaha mladé milenky, která nechce být "jen" ta druhá. Když se vžijete do role umírajcí matky která si myslí, že přichází o to nejcenější a své děti, a jejich lásku!Pokud vám nebude u filmu smutno nebo snad neurojíte slzu tak máte srdce z kamene!!

23. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

1 ? 2

Kdybych se vcítila do duše matky-Sarandon, asi bych udělala to samé, musela bych se smířit s tím, že se objevila nová matka. Roberts tam hraje prdlou milenku-vlastně druhou matku dětí, je taková moderní a legrační...ale kdybych si měla vybrat mezi nimi, zvolila bych kompromis. Tím, že otec byl ztvárněn takovým nenápadným hercem, podle mě to byl úmysl, se docílilo podtržení hlavního tématu.Vztah matky a dítěte. Film na mě působil zprvu komicky, ale ke konci mi docházelo spoustu věcí, možná že i slzička ukápla..

23. dubna 2006