home
Dopisy pro Julii

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Amanda Seyfried

Je to opravdu hodně romantická road movie a tomu je i přiměřená kvalita děje a dialogů, ale to co chce film sdělit, dělá doslova s láskou.

30. března 2014
avatar uživatele
E Š
...
50 %

Máloktorý film si u mňa vyslúžil výraz, ktorý dokonale stelesňuje smajlík typu "-_-". Doposy pro Julii to dokázali.

16. července 2013
avatar uživatele
100 %

Co se stalo Amandě?

Film je to pěkný, ale vtipný výkon Christophera Egana, který jsem mu naprosto uvěřila celý film kazí zde nevyjádřející se Amanda Seyfried, kterou ačkoli mám normálně ráda (v Mamma mia! to byl super výkon), tady byla nemastná neslaná, skoro žádné emoce, ačkoli on se snažil, ona mu to kazila. Její občasné pohledy neznamenaly hned lásku, kterou předvedli v poslední scéně. Vadí mi, že není vidět přesně zlom, kdy se do něj zamilovala, ani co k němu tak nějak po celou dobu cítila, co se jí na něm líbí. Filmy by tohle měly zobrazovat. I když pravda, byla po celou dobu zasnoubená, více emocí by neškodilo. Je to herečka, má předvádět pocity navenek. To v normálním životě není vidět co si druhý myslí, ve filmu je to právě o tom, tyto emoce předvést. A těch Amanda předvádí pomálu. :( Škoda. Film hezký, i když kdyby se Amanda víc snažila, mohl by to být můj třeba i nejoblíbenější romantický film.

19. června 2011

pouze pro dámy

Film řadím do regálu se slaďáky, kdy budu potřebovat zlepšit náladu. Je to až moc sladká pohádka, kdy opět nějakým způsobem se hrdinka zamiluju do člověka, který je jí na začátku protivný. Ale co se mi tady moc líbilo bylo hudba a krásná příroda.

23. listopadu 2010
avatar uživatele
30 %

Námět - docela prima. Herci - výborná Vanessa Redgrave i půvabná Amanda Seyfried dělají, co mohou, ale kazí jim to všichni tři muži, hlavně Chistopher Egan jako onen "Romeo" je opravdu strašný. Scénář - nechutná přeslazená káva s čepicí přeslazené šlehačky navrch (ten konec je trapný a nevěrohodný až k divákově nevolnosti). Kamera - nádherné záběry nádherné Itálie jsou to jediné, co mě na filmu opravdu bavilo. Ovšem i tohle nakonec bylo korunováno nepěknými studiovými scénami (obě hostiny)...

15. října 2010