home
Dennis, postrach okolí, znovu zasahuje (video film)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Alexa Vega

Je to dobrá rodinná komedie, která pobaví hlavně děti. Má rychle se odvíjející děj se spoustou jednoduchých zápletek.

30. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

...

Tenhle film mám opravdu ráda. Už jako malá jsem ho žrala a žeru dodnes...:D Ti lupiči jsou nejlepší. Jen je vidím a už se za břicho popadám. Ty jejich převleky, no prostě dokonalost sama. Chudák pan Wilson už toho má taky dost a ještě do toho přijíždí Dennisův ujetej děda, kterýho Dennis stejně zakrátko vyřídí. No prostě úžasný. A malá růžová Margaret je tak sladká až brr... prostě BOMBA film! Tohle herecké obsazení mám ze všech dílů Dennise nejraději.

30. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Ja si otom to filme myslel že to bolo ale riadne nudne a trapne ako aj jednotka.Neviem ale taketo filmy ma privadzaju do zurivosty keby sa dalo aspom natom zasmiať.

23. srpna 2007
avatar uživatele
10 %

Viděla jsem to proto, že jsem si myslela, že to bude ještě lepší než první díl. Bohužel jsem se spletla. Jiní herci jsou hlavní důvod, proč to nestálo za nic. Ani dějová linie a hlavní zápletka není tak dobrá. Pokud o vtip tu sice vidět je, ale taky nic moc. Celkově mě to velmi zklamalo.

21. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Aj ja si myslím ako ostatní, že jednotka bola lepšia... Ale tak aj na tomto sa dalo sem tam zasmiať. No ale sklamala na plnej čiare ako Denník princeznej. Bohužiaľ.

3. července 2007
avatar uživatele
70 %

Dvojka byla o dost slabší, než jednička, ale zas tak špatné to nebylo, pořád se u toho zažije legrace, a o to jde především u takovýchto filmečků.

22. dubna 2007

Horší

Tak tento film byl daleko slabší než jednička, ale musíme uznat, že dědeček je fakt hustý kvítko! Ale ty lupiči nebo co to bylo byli docela blbí! :(

10. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Noo

Musím říct, že tenhle díl se mi líbil méně než jednička. Aspoň mohli dát stejné herce, když už nic jiného. Prostě mě to tak nechytlo, jako předešlý díl, ale k pozasmání to stačilo.

9. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Slabé

Nikdy jsem tento díl neviděl do konce, ale taky už to není ono. Jestli mám pochopení pro první díl, tak tohle mi moc nedává. navíc jsou všechny postavy jiné a to mě taky dost odrazuje.

9. dubna 2007