home
Ďábelský Santa

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Hrozná ptákovina! Na druhou stranu originální nápad. Trochu mě překvapily ty loputky při vyprávění, ale jinak dobry film. Jen nevíám zda yb se dal nazvat hororem či komedií. Každopadně Santa byl výbornej!

20. června 2010

Vydarená hororová komédia

Film, v ktorom je napätie aj humor. Humoru síce menej, ten viac vychádzal jedine z deja, ktorý je zaujímavo vymyslený. Aspoň konečne niečo nové... Pri niektorých scénach vo filme som mal trochu strach, ale dalo sa na tom aj zasmiať. Keď som išiel tento film pozerať prvý krát, veľmi som sa na to tešil. Myslím, že pozrieť si ho stálo za to. Kto má rád takéto druhy filmov, tak radím pozrieť si. Nepatrí medzi tie úplne najlepšie, ale je dobrý viac ako dosť.

4. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Výborný nápad,

výborný Santa a výborný konec. Pěkná komedie s nádechem hororu - to se mi líbí. Scary Movie se rozhodně nepodobá, ale zabaví také.

10. srpna 2008
avatar uživatele
0 %

Další

Americký pokus o dobrou komedii. Ale ja jsem na ni nic nevidel ozralý santa který je na tlustý ženský nic víc nic míň si od toho to filmu neslibujte. Prostě nuda!

24. března 2007
avatar uživatele
0 %

Co to mělo být?

Jestli komedie tak promiňte ale já jsem se u ní ani jednou nezasmál. A horor tak to jsem se zrovna taky dvakrát nebál no nevím prostě 0%.

18. března 2007
avatar uživatele
60 %

nie je santa ako santa

Celkom, zaujimavy film trochu divoky ale zaujal. Mne osobne sa tam ratali tie hlasky co tam santa pusta, to boli duchaplnosti. Sice poznam aj lepsie komedie ale ani tato komedia nie je k zahodeniu. Malo to aj dej, co nie vsetky mavaju, alebo ked maju tak to nema ani hlavu ani patu. Zaverecne zhrnutie nebude na skodu si to pozriet. Diki

15. března 2007
avatar uživatele
60 %

Horor nebo komedie??

Při závěrečných titulcích jsem měl dosti smíšené pocity, nevěděl jsem vubec na čem jsem. Nápad byl dobrej, ale zpracování se mi příliš nelibilo, někdy mám náladu na takto ujeté filmy, ale jsou určitě lepší než 'tohleto' dílo. Je to pro mě spíš průměr.

26. února 2007
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

Hmm.. Sice zajimavej film, ale poněkud ujetej. Nebyl špatnej. aspoň trochu něco jiného, než jen pořá "sladké" vánoce. Santa (Satan) se mi líibil

17. února 2007
avatar uživatele
100 %

vcelku srandovný film zo skvelým spracovaním, najmä efekty a ten "sob"! prosto sranda na nudu skvelý liek!

25. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Emilie de Ravin

Tento film je každopádně originální, ale tato originalita ve zlém santovi se mi brzy okoukala a už jsem to dokoukal jen ze zvědavosti.

24. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Vánoce naruby...

Docela zajímavá podívaná a zajímavý příběh, je to originální - Santa co by masový vrah, koho by to napadlo. Celkem hezky zpracoavné a napínavé. Není to úplně dokonalé, ale dá se to. Za sebe dávám 70%

24. prosince 2006

vskutku ďábelský santa

Když jsem poprvé uviděl trailer na tento film, myslel jsem si, jaká to nebude bomba. Když jsem ho ale včera konečně zkouknul, úplně docela má očekávání nenaplnil. Většinu filmu je totiž Santa tak drastický, až to není vtipné a spíše to filmu škodí. Ale i přesto patří k mírnému nadprůměru (díky postavě Santy – respektive díky hlasu jeho představitele).

4. července 2006