home
Cry Wolf

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Přijemné překvapení na závěr

Když jsem se na to začla koukat, řikám si, no nic, další vyvražďovačka, tak jsem hádala kdo umře dřív. Bylo to vcelku nápadité, ale opravdu mě mile překvapil závěr. Naletěla jsem asi jako skoro každej, takže sem se nakonec smála, ale i mě mrazilo, jak to navlíkla. Proto dávam 70%.

10. února 2011
avatar uživatele
90 %

Dost dobrej Film!

Budu dost stručnej, nejsem na dlouhý kecy... Moc mě zajímaj takhle psychologický manipulativní filmy... Proto mě moc bavil Saw 1 . 2 . 3 ... A Cry Wolf se zařadil mezi moje oblíbené filmy... A ti co sem píšou "10%-30%" Neřikejte mi, že ste taky nenaletěli... Dobrej příběh a dobře promyšlený

26. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Cry_Wolf

Já byh s některými názory podemnou nesouhlasil a filmu bych nedal až tak malé hodnocení. Ano, je to béčkový horor, ano je to další z mnoha vyvražďovaček mladých teenagerů. Podle mě, ale tady ti bebí narozdíl od ostatních stejných druhů tohoto žánru stupidní a směšné. Tady byste totiž neuhodli jestli vůbec nějaký vrah je a když ano, tak by jen hodně málo lidí uhodlo, kdo je opravdový vrah. To co tady je ale výjímečné a teda aspoň mě to uklidnilo v tom, že jsem se měl na film podívat je konec, nebo spíš konečné vysvětlení. To je tak moc dechberoucí, že jsem žasl a opravdu to vyuzlení má něco do sebe a při tom vyuzlení pochopíte, čím je tento film od ostatních tak výjímečný. A nesouhlasil bych tady z jedním názorem, ve kterém se píše, že se vyuzlením neodhalí to o co šlo celý film. To je úplná blbost. Je to pravý opak. Vysvětlí se to o co jde hned od první minuty a souvisí s tím celý děj a chod filmu. Jediný z herců, který mě ale ve filmu opravdu bavil, byl Jared Paladecki alias Tom. Škoda, že se ve filmu tak moc neobjevoval, protože měl zajímavou postavu a tvůrci jí mohli nějak rozšířit. A jak bych tento film hodnotil? Je to béčková teenagerovský horror na jedno - dvě podívání. Se zajímavou zápletkou, nudnými herci a excelentním koncem. Jsem moc hodný, když dávám 60 %.

8. ledna 2009
avatar uživatele
10 %

Co k tomuhle filmu napsat? Řekla bych, že je to pěkná blbost s opravdu divným koncem. Měl to být horor, ale vyklubala se z toho taková kravina, podruhé už na to určitě koukat nebudu. Těch 10% dávám učiteli v podání Jona Bon Joviho, který se mi jako jediný na celém filmu líbil.

11. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

No film sám o sobě celkem v pohodě, kdybych pominula to, že takových filmů je mnoho a mnoho. Typická vyvražďovačka, jak se na první pohled zdá. Nápad celkem zajímavý a velmi dobré herecké obsazení. Hodně mě ale překvapil konec, ukázalo se, že nic není tak jak se zdálo. Dávám 80%... Má své mouchy a navíc je to naprosto tuctový film. Sám o sobě se mi však líbil.

13. ledna 2008
avatar uživatele
30 %

tohle už tu přece bylo a ne jednou

A navíc lépe zpracované. I když zase tak dobře také ne. Tento typ filmů mi připadne celkem nudný a nezáživný. Vždyť je to pořád to samé. Sakra, už vymyslete něco jiného. Kdybych nebyl u kamoša, kterej to tam pustil, už podle obalu bych se na film určitě nepodíval, protože nakonec vše skončilo vše podle očekávání. Blbost a zase blbost. 25%.

15. října 2007

nuda a...

Tohle není typická vyvražďovačka. Je sice originální, ale negativně. Nebudu spoilerovat, jenom řeknu, že uvidíte vraždy mladých studentů, které jsou zpracovány příšerně, na konec se dozvíte, proč tomu tak bylo. Jenomže v tom samém momentě si uvědomíte jak moc je tenhle film trapný. Jediné plus je slušná zápletka, kterou stejně sráží konečný zvrat vysvětlující něco, o co v tom filmu ale vůbec nešlo. Takže finální vysvětlení je naprosto zbytečné. Tohle není horror ani parodie, takže nevím, jak to nazvat.

11. července 2007
avatar uživatele
70 %

Příjemné překvapení

Tak nakonec se z toho filmu vyklubalo příjemné překvapení. Mrazivá atmosféra a dost šílená zápletka, nebo spíš rozmotání. Asi stojí za to si tenhle film ve chvíli nudy pustit.

23. června 2007
avatar uživatele
70 %

zmatek nad zmatek

Dost hustej ilm..chvílema jsem netušila jak to vlastně bylo..těch zvratů tam je vážně dost, že se nestačí člověk porádně orientovat..a musím říct, že vynalézavost a nápaditost americké mládeže nezná hranic :)...občas jsem se docela i bála, ale dalo se to přežít.

10. ledna 2007

Tak jak to vlastně bylo?

Tato slova se mi honila hlavou po posledním záběru. Mé představy o klasickém středoškolském masakru se vyplnily (tím nemyslím nic špatného). Ovšem konec mě příjemně překvapil a hned nepříjemně šokoval. Koncem se film jakoby snaží nahradit svou tuctovost a tak se to na konci zašmodrchá jak jen to nejvíc jde. To mě nutí udělat opět dvojí (průměrové) hodnocení. Film 70% konec 30%... tedy 50%

21. prosince 2006