home
Co takhle svatba, princi? (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Co takhle svatba, princi?

Pohádka má super nápad a herci jsou nepřekonatelní. Musím uznat, že na televizní pohádku je to teda super film. Jen, mi místy vadily písničky (zvláště ta o urozeném srdci, nebo co, protože se tam celkem opakovala nejméně 4x). A také bych příběh nechala skončit a nedělala bych pokračování, protože to už kleslo na úroveň takových pohádek...

24. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Na televizní pohádku úžasné, perfektní a snad ve své podobě nepřekonatelné. Tolik pěkných, povedených písniček a mistrně ztvárněný střeštěný král v podání Petra Nárožného jsou nezapomenutelným zážitkem. A Vlastimil Bedrna? Ten i kdyby celou dobu mlčel, tak za ty grimasy, co tam předvádí, bych mu dal 120 procent, protože to opravdu nemá chybu. Takže shrnuto: Hlavní roli tady má mít Ivana Andrlová, ale dle mě je zcela zastíněna Nárožným a Bedrnou.

4. června 2012
avatar uživatele
70 %

Ivana Andrlová

Je to jednoduchá studiová pohádka, která nemá vynikající děj, ale má velmi dobré herecké obsazení, které pobaví.

9. února 2011
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je jedna z nejkrásnějších českých pohádek.Pěkný melodický písničky, dobrý herecký obsazení.....No prostě česká klasika :0)

24. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

...

Když jsem byla menší, hrozně jsem tuhle pohádku zbožňovala. A to hlavně proto, že se v ní zpívalo a ty písničky jsem uměla nazpaměť. Dneska už si sice nezpívám, ale zjišťuju, že za ty roky pohádka na kouzle vůbec neztratila a líbí se mi pořád stejně.

21. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

NA tétopohádce jsem vyrůsala. Máme ji na kazetě a jsem za to velice ráda, protože se mi líbí pícničky, herci, děj,... No prostě všechno:D Ráda se na ni dívám a v blízké době si ji určitě zase zkuknu;)

5. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

První díl pěkné pohádky, s pěknými chytlavými písničkami...a hezkým, jednoduchým dějem. Kéž by takových pohádek bylo více.

7. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Dobra pohadka,jedna z mala hranych,s dobrymy pisnickami.Tento prvni dil je podstatne lepsi nez druhy,ale i tak jsou oba fajn.

5. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Co takhle svatba, princi

Je aspom tedy pro mě o dost lepší než 2.Je vtipnější,zábavnější a o celou 1 třídu lepší.Včera když jsem na pohádku koukala uvědomila jsem si že ta pohádka také není už nejmladší ale že je pořád po těch letech zajímavá a zábavná.Zásluhu na tom dozajista má režisér Jiří Adamec který si na ní na rozdíl od druhého dílu dal záležet.A taky nesmím zapomenout na skvělé herce kterými dozajista jsou.Myslím si že Petr Nárožný a Jiřina Bohdalová,jsou skvělou dvojkou a skvěle se doplnují a v pohádce to bylo znát.Oni dva byli prostě k nepřekonání.Taky musím přiznat že se tady nevyskytovaly ty příšerné kostýmy jako v druhém dílu a celkově byla pohádka mnohem povedenější.Kdo jste ji neviděl určitě se na ni kouknětě ta za zhlédnutí stojí.

24. října 2008
avatar uživatele
80 %

BRIKETA

Hej, jo, no ta briketa je dobrá =D. Sem nevěřila vlastním očím =D. No, jinak si tuhle pohádku už moc nepamatuju, jenom vím, že jsem si pořád zpívala nějaké písničky z ní =).

30. září 2008
avatar uživatele
100 %

kdo to psal?

ta "drsna" princezna se jmenovala Brigita, ne Briketa:-) jinak ta pohadka je suprovni, hlavne ty pisnicky, nezapomenutelne:-) a pokracovani je taky dost povedene

18. září 2008
avatar uživatele
100 %

Staré české pohádky

Tohle je strašně krásná pohádka, s krásnýma písničkama, při ní vzpomínám na svoje dětství...Těmhle pohádkám se nic nevyrovná

16. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Když se načančám

Tahle pohádka je moc hezká, jak je psáno v názoru přede mnou - těm starším pohádkám se novodobé nemohou vyrovnat. Celkem příjemné herecké obsazení a i písničky mají svůj šmrnc, hlavně nezapomenutelný song "Když se načančám" princezny Babetky. Je to prostě film mého dětství, takže jsem mu schopná spoustu chybiček odpustit. Akorát teda nemuseli točit druhý díl.

16. ledna 2008