home
Cable Guy

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Jedná sa o nenáročnú oddychovku, ktorá celkom pobavila. Nebolo to až také smiešne ako Ja, moje druhé ja a Irena, ale v zásade to neurazilo. Réžia Stillera je chaotická a nie úplne ucelená a aj keď miestami vidno, že sa snažil aj o niečo viac ako o komédiu, ktorú ťahá Carrey, tak mu to celkom nevyšlo. Ale na spríjemnenie nenáročného večera to bohato stačí. Určite zarytí fanúšikovia Carreyho by film hodnotili aj vyššie...

26. března 2012
avatar uživatele
70 %

Jim Carrey zůstane komikem i kdyby se rozthal. Neříkám, že mu tato role nesedla, ale přesto... je to asi něco v něm, co člověku nedovolí brát jej vážně. Film sám je povedený a nemám mu vlastně co vytknout, ale říkám: Jsou role, které Jimovi sedli lépe. Snad chtěl vyzkoušet jak by mu šel jiný žánr než komedie... Výsledek není špatný, je to zkrátka takový jiný, úsměvný thriller který stojí za zhlédnutí.

15. února 2009
avatar uživatele
80 %

Leslie Mann

Je to dost výstřední komedie, hlavně díky tomu co předvádí Jim Carrey, ale ve filmu se objeví i celá řada dalších populárních amerických bavičů.

2. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

podla mojho nazoru zahra jim carrey rovnako dobre blaznivu komediu ako aj dramu. je to skvely herec a to potvrdil aj v tomto filme. sice to bolo take, ze smiech cez slzy, lebo bol smiesny ale niecim aj smutny zaroven..

22. března 2008
avatar uživatele
50 %

Chudák Jim

Tohle je ZDALEKA nejhorší film Jima Carreyho, ani to nebylo tak hereckým výkonem, ale jeho zjev se do takového psycha nehodí. No ale ze začátku jsem se přece jen celkem bavil a tak dávám 50%.

9. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Tohle by som od Jima fakticky nečekal, ale je TO na začátku kariéry a trošku TO tak taky dopadlo... ještě neby divácký svět připraven na thrilller s komikem... dnes už je jiný herec a když se nad tím filmem zamyslím možná svůj účel poselství splnil,,,

15. srpna 2007
avatar uživatele
TJ
...
50 %

Neuvěřitelné, ale je to film Bena Stillera! Černá komedie, kde se Jima Carreyho budete bát! A také jedná z Jimovo nejzápornějších roli, kde ho budete na jedné straně litovat, na druhé jeho morbidní uchylnost nesnášet. Je samozřejmě jako vždycky výborný a také je výborný i plachý Matthew Broderick. Film mi ale přijde dost surový a ne každému se bude líbit. Stojí za to se ale na něj kouknout už jen kvůli nezapomenutelné scéně zpívání karaoke.

27. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Docela jsem se při sledování bavil, jsem příznivec grimas i akcí Jimy Carreyho. Musí se tento film brát jen jako nepříliš náročná zábava.

4. října 2006

Moc jsem si od filmu neslibovala, viděla jsem ho před dlouho dobou, takže to ani nebylo u mě možný, ale když si teď tak Cable Guy vybavím, zjistím, že jsem celkem mile překvapená. Nebylo to špatný a Jim Carrey je excelentní.

21. září 2006
avatar uživatele
80 %

Moc jsem se na tento film netěšil a o to víc mne překvapil. Jeho apsurdní humor v čeme s Jimem.Druhý film Bena Stillera je prostě hodně povedená komedie, u které se někdy budete cítit trapně, někdy řvát smíchy a někdy si říkat co jsou to za paka.

1. září 2006