home
Bunkr smrti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Větší blbost jsem dlouho neviděl. Měl sjem za to, že to bude zajímavý snímek. Par dobrych scén dobrý nápad, ale mizerný příběh. Není to ten typ filmu an kterrý bych se podíval víc jak jednou.

20. dubna 2012
avatar uživatele
70 %

Uspokojující podívaná

Zajímavý námět a dobré zpracování. Pár lekavých momentů tam také bylo, herci své role ztvárnili dobře. Konec jsem očekávala, ale pěkná podívaná.

15. dubna 2012
avatar uživatele
100 %

OUTPOST

Kdyby jsem věřil ve zlo a v okultní vědy, asi by jsem byl zhrozen a vystrašen, ale ne... tohle není typickej horor kdy se člověk leká na základě efektů, a klepe strachy při poslechu doprovodné hudby, ale spíše se hnusí nad pointou a hlavně ideologií, a taky při představě, jaký TO TAM asi muselo být ve skutečnosti zvrácený a úchylný! Nehynoucí fašizmus a hlavně ideologie o nadlidech - sračky, které docela dlouho vydrželi a živili nacionalistické choutky a představy lidí. Film sice začíná přítomností, ale celé je TO jako mimo časo prostor hozeno do "bunkru" a prostoru v lese kolem něj... Situace kdy se fakt zhmotní i ty nejhroznější představy a skutečnost je bolestivá, tvrdá a zničující,,,

15. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

Film po prvom zhliadnuti som povazoval za super pretoze sa tykal 2.svetovej vojny ktoru ja povazujem vo filmoch za super námet. Ale po druhom pozreti som sa už troska viac zamyslal nad dejom, sem tam sa nasla chybicka a sceny so zableskami svetla z lesa a medzi stromami vidiet nemcov je dost blba az trapna.

19. května 2009
avatar uživatele
80 %

Povedal by som, že originálny námet, fajn hudba, neokukaní herci, fakt nečakané zvraty, ale mraz mi po chrbte nešiel.

17. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Mne sa to páčilo.Celkom dobre zrealizovaný nápad až na ten koniec,mohol byť trošku lepšie prepracovaný ale inak fajn.

18. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Film plný velkých zvratů. Vše se odehrává ve stejném prostředí, což způsobí, že film nemusí vyjít až tak draho. Je to horor natočený s málo známými herci. Jinak super.

5. července 2008
avatar uživatele
70 %

zbaví

Za málo peňazí veľa muziky. Atmosféra,námet a prostredie je vydarené, od druhej polky to naberá rýchlejší spád(brutal scény,viac hororu, pointa atď).Vcelku je to viac než priemer tohoto "žánru"

25. června 2008