home
Bullittův případ

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Typický na svou dobu. Nijak výrazný snímek, s minimem dialogů, místy nelogický, ale přesto poutavý film a Steve McQueen hraje sám sebe klasicky. Akorát mi tam nevoní pan poslanec. Nejen jako klišé postava, ale i jako chyba tvůrců, proč ho tam vůbec dávali.

12. července 2011
avatar uživatele
pier
...
70 %

Pier

Stará poctivá filmařina 60.let, nejen díky tomu vyhledávám starší filmy z této doby, ale hlavní důvod proč jsem si Bullittův případ sehnal byla hlavní hvězda - Steve McQueen...Sledovat nejlepšího herce jakého kdy Hollywod měl, je prostě radost, zatím všechny filmy které jsem s ním viděl, mě dokonale nažhavily přesně tak, jak bylo potřeba...Co na mě velmi zapůsobí u podobných filmů, je velmi náročná filmařina, scény kde se neobjevuje jediný počítačový trik, vypadají daleko reálněji než když si podobnou scénu vezme na paškál Michail Bay :-) ...Je sice pravda že některé záběry už "smrdí" tím stářím, a místy je vidět že něco nevypadá tak jako ve skutečnosti, ale Kmotr na tom nebyl o nic lépe a kde je teď, že...Film je ukázkou staré filmové školy se všemi svými klady i zápory...Bullittův případ si na nic nehraje, a jen nám ukazuje jak má vypadat pravá a nefalšovaná kriminálka...Jen co mě velmi mrzí na tomto díle, je scénář...Je sice pravda že McQueen hrál policistu který toho moc nenamluvil, ale když něco řekl tak to byla perla, a nejen on ale všichni...Všechny dialogy a rozhovory byly nemastné neslané, vlastně by se dalo říct že hodně suché, a jen díky tomu dávám méně než bych čekal!!!

19. února 2009
avatar uživatele
100 %

Druhý statečný

Výborný detektivní film, který by se v dnešní těžko točil. Mc Queen, byl výborný charismatický herec a řidič. Brilatně zvládl jednu s nejslavnějších honiček. Prý se při ní jezdilo až ke 220 kmh. Film má výborný, zamotaný příběh s podržený vinikajícími hereckými výkony a k tomu navrch ta honička s Mustangem z roku 1968. I kydž pár chyb se najde. Možná je film až příliš zdlouhavý, i když to k tomuto žánru patří.

5. února 2009
avatar uživatele
70 %

Steve McQueen

Je to už starší film, takže děj je trohu roztahanější, bez velkých akčních scén a překvapení. Ale to se ani u filmu z roku 1968 nečeká.

25. ledna 2009