home
Bůh je velký - já ne

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Audrey Tautou

Naprosto skvělý udělalo mi jasno že budu světit šabat, Audrey byla skvělá jako vždy. Tento fil byl skvělý a zvláštní přesto se někomu nelíbý. A je to škoda a je to také zvláštní nebo spíš ten co se mu nelíbý, ale všem se nemůže všechno líbyt.

2. dubna 2007
avatar uživatele
20 %

Ehm, ehm

Audrey, to byl teda pěkný přešlap vedle. Já mám taky ráda klubové filmy, ovšem musí za něco stát. A tohle stálo tak maximálně za starou bačkoru. Blboučká holka která neví co chce a myslí si, že náboženství se dá snad měnit podle nálady...A ten její žid...Jak s ním mohla vydržet? Nemužu si pomoct, ale takhle nesympatickýho herce jsem už dlouho neviděla. Dokonce mě bylo úplně jedno jak film zkončí, takže jsem to asi po 40 minutách vypnula...20% dávám jen za krásnou Audrey s roztomilými rty a uhrančivýma učima.

24. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Audrey

Tak zprvu musím říct, že film jsem si představovala trochu jinak a taky, že Audrey jsem nikdy v žádném filmu neviděla, až teď. A jelikož se o ní pořád mluvilo v souvislosti se Šifrou mistra Leonarda, představovala jsem si ji ve filmu trochu jinak. Ze začátku mě film docela bavil a tápání postavy Audrey mi připadalo celkem zajímavé, ale postupem času mě film začínal nudit čím dál více a připadal mi více a více divnější...

9. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Audrey Tautou

Je to moc pěkný klubový film. Takovéto francouzské filmy mám rád kvůli jejich specifické náladě a poetičnosti. A děj o hledání duchovního světla a překonávání hradby mezi lidmi, už pro mě bylo cosi navíc...jen taková zajímavost, stejně jako komicky vyvedený svět modelky.

8. listopadu 2006