home
Bratři Bloomovi

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Rinko Kikuchi

Je to příjemná lehká komedie s výbornými herci a zajímavým dějem i když jeho potenciál byl větší a dalo se z něj vytěžit ještě víc.

2. března 2013
avatar uživatele
30 %

Zpočátku výborný výpravný film, který budí pozornost. Ale je silně nepřesvědčivý. Snad všechny ty nenormální scénky ve skutečnosti působí ještě nenormálněji. Zhýčkalá milionářka, která hned po prvním setkání se uchytí s cizím mužem, je jedna z těch hlavních nepromyšlených scének. Konec filmu jsem po pravdě nepochopil a ztratil jsem se v tom, co je ještě film, co reálné a co podvod. A stupidní dialogy dvou zamilovaných lidí na konci, resp. opět nějaké klišé oznámení o smyslu života mě dostatečně zklamaly.

28. srpna 2012
avatar uživatele
90 %

The Brothers Bloom

Úžasné, za poslední dny ty nej film, co jsme viděla. Myslím, že jsem ho neviděla naposled. Je to parádní film, kterému dávám 90% a jsem na něj hrdá, protože to byl mazec. Dobrý, dobrý. Palec nahoru. Největší překvapení jsem měla z Ruffala, neboť se mi v posledních letech zdálo, že hraje jen štěky a takové ty nemastné, a že tam moc nepatří, ale ne ne. Mýlila jsem se a jak. Perfekt.

29. listopadu 2010
avatar uživatele
90 %

V prvé řadě musím podotknout, že pokud by existoval dvouhodinnový film se záběrem jen na Adriena Brodyho jak o něčem vypráví, s chutí bych se na něj podívala :) Jak už napsal někdo v komentáři podebnout, vychutnávám si každý záchvěv v Adrienově tváři, jeho úsměv, výraz, pohled,... a on bude to první co mě napadne když se řekne "The Brothers Bloom"... (někde jsem četla komentář, že A. Brody a M. Ruffalo nejsou moc komediální typy, ale to, co mi stačilo k upřímnému smíchu byl třeba jen Adrienův výraz...) Ale teď už k samotnému filmu. Podstatné je, že jsem od něj moc nečekala, jelikož názory na něj jsou velice smíšené. Ale stále mi vrtalo hlavou jak film s tak skvělým obsazením, z traileru evidentní úžasnou atmosférou a Prahou může sklidit takový "neúspěch"... Tak jsem se do něj pustila a musím říct, že jediný jeho problém je opravdu délka. Pár scen by šlo zredukovat, ale jinak... Strašně se mi zalíbil ten lehký, nenucený a originální styl jakým je film natočen. Pár scén mě vyloženě uchvátilo svým kouzelným lehce komickým podtónem. Několikrát jsem se u filmu upřímně zasmála, chvíli jsem si i poplakala, párkrát jsem žasla, ale nesmírně jsem si tu jízdu užívala. Není to žádný přelomový film typu Vykoupení z věznice Shawshank, ale mě okouzlil...

15. června 2010
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Příjemná oddechovka s pohodovou atmosférou, skvělými a sympatickými herci a Prahou, která konečně jednou hraje samu sebe v dobrém filmu. Bratři Bloomovi nejsou překombinovaní, složití ani nesrozumitelní zdaleka tak, jak by se mohlo zdát a příběh je tu docela jednoduchý, ale to jen v tom dobrém slova smyslu. Jak je přiznáno hned v úvodu, podobných příběhů jsme viděli už hodně, Bratři Bloomovi přesto mají co nabádnout. Bizarní charaktery a zvláštní kostými nvíc zaručují, že film vyční z řady. Ne ale křečovitě a nuceně, ale přirozeně. Bratři Bloomovi se povedli v mnoha ohledech.

10. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Brothers Bloom

Napříč tomu, že jsem četla dost negativních ohlasů, stížností, že druhá půlka filmu se vleče atd., jsem se na film těšila a nezklamal. Adrien patří mezi mé nejoblíbenější herce a když hraje, hltám každé jeho slovo, každou mimiku, každý pohyb. I ostatní herci byli skvělí. Samozřejmě potěší pohled na Staroměstské náměstí či Petřín a pronesení pár českých slovíček....:) Jediné, co bych vytkla byl konec, ale to je čistě můj problém a neubírá na kvalitě filmu. Dala bych něco mezi 90 a 100%, za Prahu dávám 100%...:)

30. října 2009
avatar uživatele
60 %

Roztahané a místy dost nudné. Eskapády Bloomovic bratří by byly dost těžko dokoukatelné, nebýt roztomilého Adriena Brodyho, mnohých záběrů Prahy, Rachel Weisz mluvící česky a Rinko Kikuchi ve slunečních brýlích od Chanelu.

17. září 2009