home
Bohémové

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

La Vie Boheme

Klepou se mi kolena, sotva můžu psát, zvládám jen zpívat... Lalala... Chvíli brek, chvíli smích... Ještě někomu příjdou Bohémové jako Moulin rouge bez peří, záře a lesku? Film (hra) o drogách, aidsu, smrti, rozchodech, hádkách, rozporu sexuality, chudobě... A přesto něco tak neskutečně veselého, šťastného. "I'd be happy to die for a taste of what Angel had" Myslela jsem, že mě nic nemůže smést tak jako úvodní písnička (úžasné), ale mýlila jsem se. Smála jsem se a broukala si u La Vie Boheme stejně, jako jsem při zpěvu na pohřbu měla na krajíčku, jako při předcházející písničce od Mimi a Rogera... Love it... Nechápu jak někdo může dát méně než 90% :) Víc zpěvu než mluveného slova, normálně by mi to bylo opravdu na obtíž (no přece jen, trochu šílené), ale RENT jsou úžasná výjimka.... :) A já tuhle svojí výjimku miluju! WINE AND BEER

23. dubna 2011
avatar uživatele
80 %

Rent

Tenhle film se mi líbil. A to tak že hodně. Bohémové...nejvíc se mi asi líbila scéna z restaurace. Emancipace,extáze,Václav Havel,Sex Pistols! Silně emotivní záležitost,u které jsem se občas pousmál. Mohu doporučit.

13. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Ne. Filmy kde se zpívá víc než je zdrávo mě nebavěj. Většinou u nich i usínám. Na tenhle sem si vzpomněla, jelikož před dlouhou dobou ho v jednom magazínu na hbo zmiňovali, že se něco takovýho točí. A ted, když sem viděla, že ho davaj, tak sem si řekla, že chvíli u toho vydržím, pač za chvíli měli někde dávat jinej film, kterej sem chtěla vidět. Leč, já u toho vydržela a nepřepla, dost s podivem. Zpívá se tam :-X a zpívá se tam pořad. Ta muzika mě totiž bavila. Bavil mě i jejich příběh. Nebyl tam nikdo až tak známej a možná proto, to bylo tak great. Těžko říct, rozhodně sem vydržela u filmu, kde se zpíva. A vydržela bych klidně ještě jednou.

13. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

How we gonna pay?

Strhující. Film, který patří do mého osobního žebříčků nejlepších filmů. Úžasná muzika, která se vpije do kůže a kterou si budete broukat ještě notnou chvíli po skončení závěrečných titulek. Stejně jako vám poslední slza uschne minimálně hodinu po konci filmu - minimálně u mě to tak bylo. Rozhodně všem doporučuju si půjčit dvdčko, protože až skouknete alternativní konec, tak budete brečet, jak želvy. Je to neuvěřitelnej film o lásce, přátelství a životě. Prostě úžasný.

28. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Filmové zpracování muzikálu - s těmi se poslední dobou roztrhl pytel. Tenhle se trochu liší. Já tomu říkám "hodně pozitivní film", protože většina hlavních postav je HIV pozitivních. Jinak je to celkově smutný, takže je na to potřeba mít náladu. Písničky jsou fajn. Podle traileru jsem ale čekala něco dost jiného. Takže pocity mírně smíšené, celkem 70%.

24. září 2006