home
Battlestar Galactica (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Katee Sackhoff

Je to dost zajímavé sci-fi o válce mezi lidmi a jimi vytvořenými cylony. A jako pilotní film k seriálu to sice nemá uzavřený konec, ale o to víc všechny ty nedořešené příběhy upoutají.

29. září 2010
avatar uživatele
100 %

POVINNÁ JAZDA

Seriál Battlestar Galactica sme nemali možnosť v čase premiéry v USA vidieť na obrazovkách našej TV. Uvedenie BSG na DVD v novinových stánkoch určite potešilo všetkých verných priaznivcov sci-fi seriálov. Tento seriál nie je ničím výnimočný, no jeho "duch" je tak silný, že som ochotný mu odpustiť akékoľvek prehrešky proti logike, občas nedokonalý scenár, vykrádanie nápadov iných sci-fi seriálov alebo filmov a tiež aj slabších hereckých výkonov niektorých hercov. BSG je výborný seriál, doporučujem každému a myslím si, že je povinnou jazdou najvernejších sci-fi fanúšikov.

22. června 2009
avatar uživatele
100 %

Já osobně jsem se naprosto zadívala do seriálu , takže říkám , že film je fajn . Ovšem usoudila jsem tak až poté , co jsem si seriál oblíbila . Podle mě je do začátku trochu moc na nepochopení a trvalo mi docela odst dlouho , než jsem ho celý dokoukala, ale nakonec to stojí za to . Do seriálu úvod dobrý , ale myslím , že je to ten tip , který buď odvrhnete .. nebo mu propadnete . Doporučuji všem sci-fi milovníkům . Později se v BSG rozvíjí dobré věci a dobré nápady , ale kdo se nechystá koukat na seriál , asi by se neměl koukat na film ,aby pak o seriálu neměl zlé mínění .

9. února 2009