home
Austin Powers: Špionátor / Špionátor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Je to úžasná komédia. Nebolo to vôbec nudné, aj keď tam boli niektoré momenty, ktoré sa mi nelúbili.

8. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Tohle je prostě klasika.Vtipnost je, zde fakt dobrá.Navíc chlupatého agenta, který má žluté zuby si zamilujete.Oblíbíte si i záporné postavy jako Dr. Zlouna a jeho partičku.Tady je ukázáno z čeho všeho si můžete udělat srandu.První díl dobrej.

22. března 2008
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

No řekl bych že je to taková ta pitomost co akorát pobaví a to je vše co jsi z filmu odnesete.Alespoň že těch Vtipných scén bylo dost.

24. února 2008
avatar uživatele
80 %

Špionátora mám rád...a vždycky se na něj s radostí podívám znovu...je to celý nabitý pohodovým humorem...takže jestli se chcete zasmát, určitě se na film podívejte...

24. října 2007

Úchvatné dílo plné romantiky, lásky a pochopení... Správně, kecám, na něco takového bych se nedíval. Tohle je prostě správná ujetost, která ne každého okouzlí. U mě se asi vytvořila závislost...

13. října 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá parodie (opravdu? možná ne tak docela!) na agenta Jamese Bonda. Austin Powers by byl bez svého muža jen prosté nic. Suprová komedie u které se můžete řehtat pořád. Pro pány jsou zde i krásné holky :)

2. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

No to je zajímavej film. Smát se budete celou dobu. Ale že by to mělo nějakou myšlenku? No nevim to je dobrej film když už jste malinko v náladě.

9. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Geniální komedie, ve které poznáte Mike Myerse ve více rolích. Výborné gegy a skvělá hudba. K tomu atmosféra hipisáků a problémy s posunem do budoucnosti. Je to prostě komedie, u které jsem se smál až do konce.

20. března 2006