home
Ať přiletí čáp, královno! (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Oproti prvnímu "dílu" je to hodně slabé, resp. se to vůbec nedá srovnat. Je zde pár trošku podařených momentů, ale je to spíše celé moc vyumělkované. A ikdyž se král s komořím snaží, tak to nestačí. Navíc film i místy působí smutně a některé písničky (a všechny u M. Vladyky) tu vůbec hlasově nepasují. Začátku filmu nepomohlo ani očividné propůjčení scény s madam Rosůlkovou ze Zlatovlásky, i když byla mistrně využita podobná scna se stejným hercem ve stejné době filmu.

6. června 2012

Hezká pohádka, ale trochu jednoduchá. Dojem kazí i to, že hlasy zpěváků se naprosto nehodí k hercům-nejhorší je to snad u role Davida.

15. října 2010
avatar uživatele
60 %

Stejně hezká pohádka jako první díl. Dobré písničky. Jen mi nesedí herci krále a královny. A je evidentní, že některé postavy zpívá někdo jiný.

17. května 2010
avatar uživatele
100 %

Druhý díl český pohádky je stejně povedenej jako ten první. A co se týče kostýmů-já si naopak myslím, že jsou krásný a lepší, než v dílu prvním.

12. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Ať přiletí čáp, královno! Vůborné pokračování Což takhle svatba, princi. Jsem ráda, že ho natočili a stejně jako první díl, tak i druhý mám na kazetě. Líbí se mi zde téže písničky i děj. Velice ráda se na něj dívám;)

5. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

klasika

Klasická, hezká česká pohádka s písničkami, dobrými herci a skvělými kostýmy. Vždycky se ráda podívám. Jako malá jsem tuhle pohádku žrala. Vždy se rádo zavzpomíná.

7. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Takze,tahle pohadka patri k mym oblibenejsim.jde hlavne o ty pisnicky.ty si clovek snadno zapamatuje,ale ty herci v cele s Bohdalovou a Andrlovou...co dodat!

7. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

Ať přiletí čáp, královno!

Tak musím hned na úvod říct že tahle pohádka i když není špatná se těm starým dobrým klasikám rovnat nemůže ani zdaleka.Není ani nejhorší ale ani nejlepší.Je to čistě průměrná pohádka.A Hlavní zásluhu na tom mají herci nebýt nich bylo by to opravdu o ničem.V pohádce aspon tedy pro mě byl dost kouzelný Petr Nárožný jako král Bedřich byl skvělý a ktomu ještě skvělá Jiřina Bohdalová.A ty jejich skvělý hlášky ty prostě nemají konkurenci.Musím říct že Režisér Jiří Adamec natočil sice průměrnou poháku ale s výbornými herci.Ale musím říct že mi na pohádce dost vadily kostými ty byli vážně strašný.Toho kdo je vymýšlel by měli zastřelit nebo vyšetřit.Jak už jsem řekla jen čistě kvůli hercům je pohádka koukatelná tak jen kvůli nim jí dávám 60%

22. října 2008