home
Asteroid (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Béčkový Armageddon

Obdoba Armageddonu nebo Drtivého dopadu, s tím rozdílem, že Asteroid je televizní film a byl natáčen s podstatně nižším rozpočtem. To se také promítlo do zpracování filmu a hereckého obsazení (za zmínku snad stojí pouze Michael Biehn). Hodně mi na filmu vadilo, že žádný z hlavních hrdinů nezahynul, jak to tak normálně bývá, ač byli všichni ve velkém smrtelném nebezpečí! Celkově vidím Asteroid jako průměrný béčkový katastrofický film.

28. září 2006
avatar uživatele
40 %

Další katastrofický film do sbírky, jako by jich (hlavně o asteroidech) nebylo dost. Tenhle film ani není potřeba vidět, prostě stačí říct, že je to katastrofický film o asteroidech, a hned je jasná pointa - prostě, že zase někdo zachrání svět... Takže pokud nechcete vidět nudný herecký výkony a 100 x dokola kopírovanej příběh, tak nemá cenu se na to koukat...

8. května 2006
avatar uživatele
50 %

Vlastně si už moc nepamatuju o čem to bylo a to znamená, že mě to moc nebavilo. Byl to jen další katasrofický film, který Američani nafoukli do obrovských rozměrů.

18. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Tak aby těchto filmů nebylo málo, tak tu musí být další. Ale tento semi asi líbil nejvíc, i když se na něj už asi dívat nepotřebuju.

12. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Hmm

No byl to celkem zajímavý film ale zajímalo by mě jaký je rozdíl mezí tímto filmem a Armagedonem... Jen v tom, že Armagedon je tak 100x kvalitnější, jinak je to na chlup stejné... aaale mě se takové filmy celkem líbí...

25. prosince 2005

katastrofa

Zajímalo by mě, co by dělala naše vláda, kdyby sem něco takového letělo.......
Ale je fakt, že armagedon byl mnooohem silnější!

22. prosince 2005
avatar uživatele
30 %

nic moc

No je to takovej slabej průměr mě osobně to moc nenadchlo. Je spousta filmů natočených na toto téma a tenhla nepatří mezy ty vydařený

13. prosince 2005

Pozor asteroid se blíží. Prostě další průměrnej film je to prostě film kterej stačí vidět jednou. 70%

13. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Zničenie

Tento film sa veľmy vydaril a ďalši katastrofický film do zbierky to je ešte lepšie. Mal som ho na vydeokazete a stále ho pozeral ale ako sa hovorý všetkeho veľa škodí tu neplatí lebo aj po dvoch rokoch si ho veľmy rád pozriem.

2. prosince 2005
avatar uživatele
weri
...
60 %

Ne, děkuji...

Katastrofický filmy opravdu nemusim. Trochu se mi zdá, že je zbytečné lidi strašit obrovskými asteroidy řítící se na Zemi. A nejlepší na tom je, že jakoukoliv katastrofu ti američané vždycky zvládnou, ještě že je máme... Abych jen tak nekritizioval, tak jako u většiny filmů jsou efekty na vysoké úrovni a tak si při sledování říkáte, že to vypadá velice reálně.

27. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

kamínek:-)

Rád se na dobrý katastrofický film podívám! Tento byl slušný a dokáže zaujmout, tedy alespoň mě! Sice toto téma je dost ohrané, ale stále má co říci.

27. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Solidní...

...sci-fi katastrofický film, který by s větším rozpočtem dopadl asi jako Armageddon. Když se nudíte, dá se na to bez větší psychické újmy podívat, ale nečekejte nic závratného nebo snad skvělého.

27. listopadu 2005