home
Když se setmí

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Salma Hayek

Je to příjemná dobrodružná komedie, která dokáže pobavit humornými dialogy i zajímavou zlodějskou zápletkou.

2. ledna 2011
avatar uživatele
90 %

Tak Brosnan dokážal, že nemusí být vždy ten, kdo zločince nahání, ale dokáže si i jednoho zahrát. I když těžko tady mluvit o zločinci v pravém slova smyslu. Karibik a vše co k němu patří - pláže, hotely, hudba v kombinaci s Piercových lupičem gentlemanem, přitroublým agentem FBI, krásnou Salmou Hayek - co si přát více pro zpříjemnění odpoledne. Doporučuji pro jednou nahradit pivo koktejlem, pocucávání mochita a tento film - to je úžasná kombinace!

20. března 2009
avatar uživatele
50 %

Filmů tohoto typu je docela dost. Tenhle film jsem si pustila, protože v televizi nic jiného nedávali. Film byl poměrně vtipný. Ale zjistila jsem, že během sledování dělám něco jiného a předvídám konec. A musim říct, že bez vtipných scének a závěru bych na to asi nemohla koukat, i když v tom hrál Pierce Brosnan.

11. května 2008
avatar uživatele
100 %

,,,

Neviděl jsem film od začátku a hodnou chvíli jsem si myslel, že je TO nějakej divnej lupičskej James Bond, a když mi TO po reklamě konečně došlo, tak jsem byl fakt od srdce rád, protože ten typ filmů je dost na jedno kopyto a tenhle se mi fakt docela dost líbil...

15. října 2007
avatar uživatele
20 %

kdybych ten film neviděla, o nic nepřijdu. žádný dojem ve mě nezanechal, akorát lituju peněz za kino. Žádná originalita, jenom pokus o ni.

13. srpna 2007

21. února 2007
avatar uživatele
90 %

Prakticky sem můžu zkopírovat svůj názor na film Aféra Thomase Crowna. Film má úplně ten samej nádeh akorat se krade diamant a je stejně dobře promyšlenej + jsou zde i vtipný scénky.

23. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

After the sunset

Můj oblíbený P.Brosnan + krásná S.Hayek + celkem vtipný příběh. Filmu jen chyběl trochu originálnější nápad.

16. září 2006
avatar uživatele
dris
...
80 %

Sexy zlodějka Salma Hayek a Šarmantní Pierce Brosnan. Akční zábavná podíváná.Takhle bych zhrnul hlavní přednosti tohoto snímku.Mě se to docela líbilo dle mého kvalitní odechová podíváná.O to sem po filmu chtěl jen se fklidu dívat, ale to nemění nic na faktu, že to na elitu nemá je to lepší "béčko"

28. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Nádhera

Nádhernej a skvělej film, na to že podle názvu hodně neznámej a ukázek na to moc nebylo(vlastně asi žádná).Tak super film

8. března 2006

...

Jo, tak tohle byla dost velká blbost, ikdyž na druhou stranu to byla fakt sranda. Byla jsem na tom v kině s kámoškou, a mohly jsme se potrhat smíchy, ale když se na to teď zpětně kouknu, tak se mi to jeví jako blbost, ale vtipná blbost!

29. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

ODDECH

Perfektní oddechová komedie. Pokud si chcete odpočinout, pobavit se a nechcete u toho moc přemýšlet, pak je to skvělá volba. Navíc tu uvidíte nádherné exteriéry, šarmantního Pierce Brosnana a krasavici Salmu Hayek.

27. října 2005
avatar uživatele
80 %

Oddychovka ako má byť

Pierc ukázal že mu to ide aj inde ako pri bondovi..
Musím povedať že ja som si pri tomto filme naozaj oddýchol, človek nemusí príliš rozmýšľať a ešte sa aj zasmeje. Takéto filmy mám rád:).. Ale keď sa človek zamyslí je to úplne nereálny film:)

23. října 2005