home
48 hodin

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Nick Nolte

Podobných filmů už je hodně, ale tento byl jeden z prvních. Nick Nolte a Eddie Murphy v tomto filmu pobaví, ale raději se na ně podívám v jiných filmech.

30. listopadu 2007

Eddie Murphy

další skvělý film s Eddiem Murphym, Edie byl zase dokonalý, role komického a ukecaného vězně je pro něj jako stvořená, Nick Nolte byl taky dobrej, ale Eddie byl mnohem lepší, skvělý děj, úžasná hudba, spousta víc než akčních okamžiků a dobré herecké obsazení, nemohlo vzniknout nic jiného než velmi dobrý film.

14. února 2007
avatar uživatele
100 %

komedie

tenhle zabavný thriler se mi docela líbil,je to dobrej film plnej napínavejch scén a zábavy,fakt jsem se u tohodle filmu zasmál.koukněte se na ten film,fakt se to vyplatí.

26. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Typická ukázka toho, že když k sobě dáte nbemluvného drsňáka a ukecaného komedianta, vznikne vždy zajímavý film, humorný a vtipný. Tento není výjimkou, navíc Murphyho ksichty jsou dnes už legendární a díky povedenému dabingu je film více než zábavný. Jedním slovem: akční komedie jak má být

22. června 2006
avatar uživatele
90 %

Film, který odstartoval hvězdnou kariéru Eddie Murphyho a povedl se. Spojení nesourodé dvojce hlavních hrdinů - drsného, málomluvného a věčně nasr… poldy s komickým, hazardním a věčně ukecaným vězněm - se ukázalo více než dobrým tahem. Scénáristé se sice moc nevyznamenali, ale vše zachraňují komické situace a hlášky dvou protipólů, Nicka Nolteho a Eddie Murphyho.

15. června 2006