18. 12. 2020

Taháky Vánoc pro ty nejmenší

Jaké pohádky a sváteční filmy pro děti i celou rodinu nám televize letos o Vánocích nabídnou? Mrkněte do článku!

hlavní obrázek

Během vánočního období mnohé televizní stanice cílí na ty nejmladší a není se čemu divit! Je to období, kdy v televizním programu rodiče se svými ratolestmi nachází jednu pohádku za druhou. A není překvapením, že na výběr je mnoho kouzelných příběhů. Vybírat můžeme od nejstarších po nejnovější, od animovaných až po hrané pohádky. Zkrátka a dobře, nehledě na svůj věk si vybere každý televizní divák.

Na které konkrétní pohádky se během nejoblíbenějších svátku v roce můžeme těšit? Lepší.TV přináší přehled těch nej. Najdeme v televizním programu milované pohádkové stálice, bez kterých si Vánoce snad už ani nedokážeme představit, a nalezneme i nějaké zajímavé novinky? Ano a znovu ano!

ČT si pro své diváky připravila samé novinky

Hned 24. prosince od 19:00 nás na ČT1 čeká letošní novinka v podobě pohádky O vánoční hvězdě, která má doslova hvězdné obsazení. V různých pohádkových rolí se představí Vojtěch Kotek, Ondřej Sokol, Aňa Geislerová i Tereza Ramba. Pohádka bude plná kouzel i lásky. Na Boží hod, na ČT1 od 20:10, rodiny uvítají novinku v podobě rodinného snímku Hodinářův učeň.

Kromě Vánoční hvězdy a Hodinářova učně se mohou maminky a tatínkové se svými ratolestmi těšit na 26. prosince na 20:05, kdy jim bude představena nová pohádka O léčivé vodě, kde si jednu z hlavních postav, Paní vod a pramenů, zahrála oblíbená česká herečka Linda Rybová.

ČT si nově připravila i pohádku pro neslyšící s názvem Loupežnická balada, která bude odvysílaná 24. prosince ve 12:10 a 28. prosince ve 6:15. V pohádce si zahráli neslyšící herci. Hlavní vysílací čas 24. prosince pak bude patřit všemi milované Popelce. Na Tři oříšky pro Popelku se diváci budou moci o letošních Vánocích dívat na ČT1, a to od 20:30. Co by to byly Vánoce bez Popelky!

TV Prima a tradiční pohádky

Další a neméně oblíbený rodinný film můžou rodiny sledovat 24. prosince na TV Prima, kde od 20:15 poběží americká rodinná komedie z roku 1990, Sám doma. Ta letos oslavila neuvěřitelných třicet let od svého natočení. Ještě před komedií se děti můžou usadit k pohádce Sedmero krkavců, která v ten samý den začíná v 17:55.

Z animovaných pohádek se ti nejmenší můžou těšit na Kozí příběh, který se vysílá taktéž 24. prosince, a to již v 7:55. Nejmenší by neměli vynechat ani pohádku Trollové, která startuje taktéž 24. prosince ve 12:05. Obě pohádky nabídnou bezesporu kopu srandy!

Stálice na TV Nova

Poněkolikáté se také budeme moci podívat na pohádku Tři bratři, která je plánovaná na televizní stanici Nova na 24. prosince od 20:15. Kromě Tří bratří se mladší publikum může těšit na velmi oblíbenou, starší a zároveň krapet strašidelnou pohádku O statečném kováři (25. prosince od 17:55) a kupříkladu Čertovu nevěstu (26. prosince od 20:20). Dále pak ty nejmenší čekají pohádky O princezně Jasněnce a létajícím Ševci (26. prosince od 16:25), již tradiční Nebojsa (24. prosince od 17:05).

Ti nejmenší milovníci animovaných pohádek můžou vánoční čas trávit u Ledového království, kterému je věnováno hned několik vysílacích časů během různých dnů – můžete jej například spatřit 23. prosince od 20:20 či 27. prosince od 16:00. Hledá se Nemo diváci naleznou v televizním programu TV Nova hned 24. prosince od 14:20 a u jeho pokračování v podobě Hledá se Dory bude odvysílané 25. prosince v 16:15.


(zdroj: TZ)

Lepší.TV
Televize přes internet Lepší.TV vznikla v roce 2017 v Ostravě a byla založena Pavlem Góreckim, který se oblastí internetu, televizí a TV programem zabýval již několik let před založením Lepší.TV. Samotná Lepší.TV vznikla především z důvodu prostoru na trhu, kdy v roce 2017 na českém internetu neexistovala žádná dobrá a vyhovující televize přes internet. Cílem Lepší.TV bylo od počátku nabízet ty nejkvalitnější služby v oblasti internetových televizí, tak, aby si divák mohl užít zaslouženou a odpovídající kvalitu a služby za co nejmenší náklady. Lepší.TV od svého vzniku každý rok roste. Služba nabízí časově neomezené nahrávání pořadů i nejdelší zpětné zhlédnutí, které činí 30 dní, divácké profily, funguje na jakémkoliv internetu, zařízení, v celé EU. V ceně jsou TV i rádio stanice a filmy. Více informací na www.Lepší.TV.

ragelly
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!