22. 9. 2014

London Has Fallen měl na starost Fredrik Bond. Než to zabalil.

Pokračování filmu Pád Bílého domu dostává zřetelnější obrysy. Známe už hlavní postavy, neznáme děj. Tedy zatím :-)

hlavní obrázek

Pokračování filmu Pád Bílého domu dostává zřetelnější obrysy. Známe už hlavní postavy, neznáme děj. Tedy zatím :-)Jsou to zhruba 4 měsíce, co se na světlo světa poprvé dostala informace o tom, že film Pád Bílého domu (Olympus Has Fallen) dostane pokračování. Jak bylo zmíněno výše, režie se měl ujmout Fredrik Bond (např. Charlie Countryman), v hlavních rolích se pak jistě vrátí jak Gerard Butler (agent tajné služby), tak Aaron Eckhart (prezident USA) a Morgan Freeman (mluvčí Bílého domu). To, že se Bond režie vzdal, ohlásili producenti právě dnes. Důvodem jsou údajně neshody ohledně scénáře a celkového vyznění příběhu filmu. Vzhledem k tomu, že zahájení samotného natáčení není daleko, chce studio náhradu najít již do 72 hodin. Což tedy popravdě nevěstí nic moc dobrého, takhle rychle většinou nikoho kvalitního neseženete.

Celková zápletka snímku zatím není známa, nicméně by se hlavní trojice měla v Londýně na oficiální návštěvě potkat se šílencem, který by se rád zapsal do dějin jako ten, co západu dal, jak jen to říci kulantně, za vyučenou. Pokud jste fanoušky seriálu 24 hodin, možná jste zbystřili. Tento nástřel děje totiž vypadá dost podobně tomu, který řešil Jack Bauer v zatím poslední sérii seriálové legendy, nemyslíte?

Výsledná podoba se ale může změnit. Původní scénář z dílny autorů prvního filmu (Creightona Rothenbergera a Katrin Benedikt) totiž dostal k přepracování Christian Gudegast (A Man Apart, Speed Racer). Natáčení má každopádně začít už brzy, konkrétně v říjnu.

Premiéra snímku je stanovena na 2. října 2015.

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!